De zesjarige jongen die sinds woensdagochtend vermist was na een zwempartij in het kanaal langs de Industrieweg Noord, is op vrijdag tragisch genoeg levenloos teruggevonden. Het jongetje verdween woensdag in het kanaal en werd sindsdien intensief gezocht door de politie en duikers van de brandweer.
Het incident vond plaats toen de jongen samen met twee oudere kinderen zonder toezicht naar het kanaal trok om te zwemmen. Wat begon als een onschuldig uitje, mondde uit in een nachtmerrie toen de kleuter plotseling onder water verdween en niet meer bovenkwam. De twee oudere jongens wisten zichzelf in veiligheid te brengen, maar konden hun jongere metgezel niet meer vinden.
De moeder van het slachtoffer werd onmiddellijk na het voorval op de hoogte gesteld. Zij schakelde direct de politie in, waarna een grootschalige zoekactie werd opgestart. Duikers van de brandweer, de politie en andere hulpdiensten hebben dagenlang het kanaal doorzocht in de hoop het kind te vinden.
Na twee dagen zoeken werd het lichaam van de jongen vrijdagochtend uiteindelijk geborgen. De omgeving was zichtbaar aangeslagen en de moeder werd bijgestaan door familie en slachtofferhulp.
- War 2’-trailer: Hrithik Roshan en NTR Jr. zetten het scherm…..
- Obama reageert fel op ‘bizarre’ couppoging-beschuldiging va…..
- Vriendschap met meisje geeft man geen recht op seks zonder …..
- De wereld wordt geleid door oude mannen met haast..
- Ex-minister Walden: “President Simons is sterk gestart”..
- Viertal dag na gewapende roofoverval gearresteerd..
- Man die verdacht wordt van moord, beroept zich op zelfverde….
- ABOP mag positie nieuwe korpschef en directeur DNV invullen…..
- Historische halvefinaleplek Tammenga/Fränkel in Norceca Bea…..
- Diplomatieke spanningen tussen Colombia en Ecuador na omstr….
- Overlijdensbericht..
- Maadnbad Psycho geeft exclusieve show in Paradiso: ‘Dít is …..
- Rechter ziet voldoende bewijs: Man achter tralies voor seks…..
- Verdachte: postpakket met drugs verzonden met gestolen iden….
- Nationale Milieu Autoriteit viert eerste jubileum met nadru…..
- Minister Misiekaba ontvangt PAHO-vertegenwoordiger voor eer…..
- Eenentwintig dorpen betrokken bij duurzaam energieproject..
- ROYALTY’S VOOR IEDEREEN EVALUEREN?..
- HERBENOEMING ROEMER IS SCHAAKMAT VOOR NPS..
- Regering houdt eerste raadsvergadering..
- Ruim honderd deelnemers voor avondtrainingen SAO..