De zesjarige jongen die sinds woensdagochtend vermist was na een zwempartij in het kanaal langs de Industrieweg Noord, is op vrijdag tragisch genoeg levenloos teruggevonden. Het jongetje verdween woensdag in het kanaal en werd sindsdien intensief gezocht door de politie en duikers van de brandweer.
Het incident vond plaats toen de jongen samen met twee oudere kinderen zonder toezicht naar het kanaal trok om te zwemmen. Wat begon als een onschuldig uitje, mondde uit in een nachtmerrie toen de kleuter plotseling onder water verdween en niet meer bovenkwam. De twee oudere jongens wisten zichzelf in veiligheid te brengen, maar konden hun jongere metgezel niet meer vinden.
De moeder van het slachtoffer werd onmiddellijk na het voorval op de hoogte gesteld. Zij schakelde direct de politie in, waarna een grootschalige zoekactie werd opgestart. Duikers van de brandweer, de politie en andere hulpdiensten hebben dagenlang het kanaal doorzocht in de hoop het kind te vinden.
Na twee dagen zoeken werd het lichaam van de jongen vrijdagochtend uiteindelijk geborgen. De omgeving was zichtbaar aangeslagen en de moeder werd bijgestaan door familie en slachtofferhulp.
- Tsang zet personen thuis die in juli in dienst zijn genomen…..
- Wat kan de diaspora meer bijdragen aan de ontwikkeling van …..
- Natin levert nieuwe lichting olie- en gasprofessionals af..
- Ministerie van Jeugdontwikkeling en Sport: ‘Leave no one be…..
- Zesjarige verdrinkt in Saramaccakanaal..
- Hof van Justitie stelt oordeel over vervolging Hoefdraad ui…..
- Concacaf-avontuur Transvaal snel voorbij..
- OM: Fysiek meer dan USD 10.000 vervoeren is strafbaar zonde….
- Gracia Valies – Ormskirk: veel nodig om onderwijs op poten …..
- Buurtbewoners Commissaris Weythingweg hekelen vestiging Gol…..
- West Indian Vibes maakt indrukwekkend debuut op Zomercarnav…..
- OM: in- of uitvoer van meer dan US$ 10.000 blijft economisc…..
- President Simons bezoekt Buitenlandse Zaken..
- Geld verdwenen bij Narcotica Brigade..
- Tropenbos Suriname traint dorpsgemeenschappen in duurzaam b….
- Suriname kan binnen zes maanden verdienen aan carbon credit…..
- President Simons: Diplomatie moet economische groei Surinam…..
- Gopal: Jeugdraad krijgt eigen onderkomen en vaste vergaderr…..
- NATIN-studenten klaar voor inzet in groeiende energiesector….
- Aanvang strafzaak tegen Danielle Veira uitgesteld naar 15 a…..
- De toekomst van het onderwijs: Docenten aan het woord..