PARAMARIBO — Denzel Etnel was vrijdagavond de held van Leo Victor. Hij maakte bij de start van de vijftiende speelronde van de Suriname Major League (SML) de enige goal tegen Flora. Zijn doelpunt bezorgde de Leeuwen de derde overwinning van het seizoen. Aan de andere kant miste Roy Rome, die terugkeerde van een schorsing, een strafschop.
In het Franklin Essed Stadion begon Leo Victor fris aan de wedstrijd. Jeamy Naana, die terugkeerde in de basis, wist zijn aanvallers enkele keren goed vrij te spelen. Echter, die kansen werden niet in doelpunten omgezet. Vooral Chivaro Dors liet enkele heel goede kansen liggen.ADVERTISEMENT
Ook Flora had zijn momenten, maar ook deze spelers sprongen slordig met de kansen om. Vooral Rome had goede kansen om de ploeg uit Flora en omgeving op voorsprong te zetten, maar de handige aanvaller had niet zijn beste dag.ADVERTISEMENT
Gemiste kansen
Zijn beste kans was toen hij de bal op de witte stip mocht leggen na handsbal van Leo Victor-verdediger Cyrano Beeldstroo. Echter, de inzet van de linkspoot werd gekeerd door de Braziliaanse doelman Dion Almeyda.
Kort daarvoor liet Rome ook nog een goede kans liggen, nadat hij Leo Victor-verdediger Jonathan Wielkens de bal had ontfutseld. Hij schoot de bal tot groot ongeloof naast het doel.
Door de missers aan beide kanten leek de wedstrijd lange tijd op een gelijkspel af te stevenen, maar in de 69ste minuut werd een vrije trap van grote afstand voor de pot gegooid. De bal werd goed aangenomen door Rutger Rigters. Etnel die vlak naast hem stond, was zijn ploeggenoot te snel af en schoot de bal hoog in de touwen; 1-0.
- AWJ en SURVAM bespreken knelpunten bij bedrijfsongevallenve…..
- ABOP-lijstduwer vindt dat Surinamers in Nederland ook stemr…..
- Verdachte kappartij voortvluchtig..
- Whisky dief in verzekering gesteld..
- Geen kaas gegeten van politiek, maar wel stemming maken?..
- Regering streeft naar verbetering beleid energiesector..
- Goerdat weerspreekt beschuldigingen Ramadhin..
- Somohardjo: ‘PL neemt duidelijk afstand van coalitie’..
- Natin klaar voor de toekomst met modern ICT-lokaal..
- Twee gewonden na ruzies over (gestolen) goud..
- SAO en Staatsolie leveren gediplomeerde vaklassers af..
- A20, DOE en PRO hebben ‘genoeg van favoritisme en willekeur…..
- Santokhi wijst opnieuw 1000 kavels toe in FAI-project na ee…..
- VWPU heft beraad op na duidelijkheid over uitbetaling lumps…..
- Rwanda en Suriname: verschil in leiderschap, diplomatie en …..
- Man opgesloten voor seksueel misbruik achtjarig neefje..
- VES-debat 2025: Partijen eensgezind, maar verschillend over…..
- Staatsolie tekent overeenkomst voor deelname GranMorgu-proj…..
- Massale afmeldingen stembureauleden zorgen voor druk op ver…..
- Natin krijgt nieuw en modern ICT-lokaal..
- EZ-medewerkers ronden BAVP-opleiding met succes af..