Minister Raymond Landveld van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT) ziet volop mogelijkheden voor de verdere ontwikkeling van het toerisme. Hij merkt op dat, om mensen uit het buitenland te interesseren om naar Suriname te komen, het al eenvoudig begint met het schoonhouden van het land.
Zodra het buitenland ziet dat Suriname er prachtig uitziet, zal dit ongetwijfeld een kettingreactie teweegbrengen. De bewindsman vindt ook het idee van jaren geleden mooi, namelijk de slogan Paramaribo, City of Smiles. Dit kan volgens hem verder worden uitgewerkt om extra aandacht te geven aan al het moois dat Suriname te bieden heeft. In het programma Mmanten Taki “via de STVS zei de minister dat ook de gedenkdagen beter moeten worden aangepakt. Hij verwees recent naar de herdenking van de Javaanse immigratie en Inheemse Dag, die volgens Landveld groter hadden moeten worden gevierd.
Volgens de minister zal het buitenland dit opmerken en graag deel willen uitmaken van die festiviteiten, om er mooie herinneringen aan over te houden. Ook de manier waarop oud en nieuw in ons land wordt gevierd, moet verder worden gepromoot, zodat de wereld blijft zien dat Suriname de jaarwisseling op een unieke wijze beleeft. Het idee van een Maroon Heritage Month is eveneens een manier om het land positief op de kaart te zetten. Veel mensen ondersteunen deze gedachte, zei de bewindsman. Alles bij elkaar moet dit het beeld versterken dat Suriname een mooi en gezellig land is, waarin mensen met elkaar omgaan op een manier waar ook toeristen graag deel van willen uitmaken.
- Louise Elisabeth Allen (86) Amsterdam 2-8-2025..
- Verkeersveiligheidsinstituut slaat alarm over verkeersongev…..
- Hoofdinspecteur en onderinspecteur politie opgesloten op ve…..
- Adhin: “Nog geen duidelijkheid over beëdiging Santokhi als …..
- Rudi Carl Kross..
- Gerda Helen Sandaal weduwe van Rudolph E. Biervliet..
- Alvin Nathaniël Praag..
- President Geerlings-Simons: ‘We beginnen aan een noodzakeli…..
- Ramautarsing: kracht economie bepaalt de koers..
- Groot aantal ambassadeurs reeds teruggeroepen..
- Nederlandse ambassadeur bespreekt versterking samenwerking …..
- Bronto Somohardjo vooralsnog niet opgeroepen door de politi…..
- Twee politieambtenaren in verzekering gesteld en één buiten….
- Jong talent bouwt slimme oplossingen op finale HackOmation …..
- Internationale waarnemers waarschuwen: ‘Alle ogen gericht …..
- Boldewijn hekelt wijze van indiensttredingen bij overheid..
- Adhin wil volgende week starten met begrotingsbehandeling..
- TotalEnergies en APA geven USD 2.3 miljoen voor renovatie ’…..
- Verkeersveiligheidsinstituut wil concrete acties tegen stij…..
- Opofferingsverhaal van oorlogsslavinnen uit Japan komt eind….
- Onderzoek naar verdwenen middelen kent strafrechelijk- als …..