Minister Raymond Landveld van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT) ziet volop mogelijkheden voor de verdere ontwikkeling van het toerisme. Hij merkt op dat, om mensen uit het buitenland te interesseren om naar Suriname te komen, het al eenvoudig begint met het schoonhouden van het land.
Zodra het buitenland ziet dat Suriname er prachtig uitziet, zal dit ongetwijfeld een kettingreactie teweegbrengen. De bewindsman vindt ook het idee van jaren geleden mooi, namelijk de slogan Paramaribo, City of Smiles. Dit kan volgens hem verder worden uitgewerkt om extra aandacht te geven aan al het moois dat Suriname te bieden heeft. In het programma Mmanten Taki “via de STVS zei de minister dat ook de gedenkdagen beter moeten worden aangepakt. Hij verwees recent naar de herdenking van de Javaanse immigratie en Inheemse Dag, die volgens Landveld groter hadden moeten worden gevierd.
Volgens de minister zal het buitenland dit opmerken en graag deel willen uitmaken van die festiviteiten, om er mooie herinneringen aan over te houden. Ook de manier waarop oud en nieuw in ons land wordt gevierd, moet verder worden gepromoot, zodat de wereld blijft zien dat Suriname de jaarwisseling op een unieke wijze beleeft. Het idee van een Maroon Heritage Month is eveneens een manier om het land positief op de kaart te zetten. Veel mensen ondersteunen deze gedachte, zei de bewindsman. Alles bij elkaar moet dit het beeld versterken dat Suriname een mooi en gezellig land is, waarin mensen met elkaar omgaan op een manier waar ook toeristen graag deel van willen uitmaken.
- Dankbetuiging voor Bryan Isaacs..
- Mini-expo St. Elisabethschool 1 toont creatief talent..
- Monorath over ontheffing korpschef: er moest worden ingegre…..
- Braziliaan hoort 18 jaar voor doodslag en verbergen lichaam..
- Juspol moet miljoenen SRD betalen aan leveranciers..
- Raphaël Elliot wint 39ste editie van de Rotary VOS Students…..
- Strafzaak Kappalani verschoven naar 5 november..
- Commissie en Volksgezondheid zetten stap naar nieuwe kwalit…..
- Rechtszaak mishandeling arrestanten: Agenten, penitentiaire…..
- ‘Mahavatar Narsimha’ nu te zien in TBL Cinemas..
- Kraka Poku/Tori Seminar belicht muziek als motor voor groei…..
- Leerkracht Castillion: “Wasdag op school bevordert discipli…..
- OM eist 18 jaar cel voor doodslag en verbergen van lijk..
- GAJADIEN NEEMT HET HEFT IN HANDEN..
- Hof van Justitie eert ex-ministers en onderminister..
- Rentree lonkt voor Becker bij Natio op weg naar WK-kwalific…..
- Korpschef hoort geen politieke loyalist te zijn..
- Pokie: ‘Er zal worden opgetreden, bij gemaakte fouten’..
- U-15 Concacaf voetbalkampioenen feestelijk onthaald..
- President Simons spreekt met Nederlandse premier over verdi…..
- Sector natuur en traditionele geneeswijzen snakt naar noodz…..