Raymond Landveld, kandidaat-minister voor Transport, Communicatie en Toerisme, heeft gisteren tegenover ABC Online Nieuws verklaard, dat hij ervaring heeft en dat hij een aantal keren onder vrouwen heeft gewerkt. “Ik heb ervaring bij het werken met sterke vrouwen”, aldus Landveld, die mogelijk een rol in de nieuwe regering zal vervullen. “Ik heb gewerkt bij het lokale VN-kantoor onder een vrouw, en ook in New York onder leiding van een vrouw. Dus ik weet hoe belangrijk een goede samenwerking is.”
Over de visie inzake het ministerie van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT) zegt hij: “Het is belang-rijk dat we verbindingen tot stand brengen tussen mensen in Suriname en mensen van buiten. Denk aan vervoer, telecommunicatie en het ontvangen van bezoekers. TCT moet daarbij helpen.” Hij benadrukte dat er efficiënt en effectief gewerkt moet worden. “Als mensen over TCT praten, hoor je vaak klachten van bootslieden en bushou-ders. Dus het is belangrijk om ons goed te oriënteren en echt te luisteren naar wat speelt, zodra we beginnen.”
Over de verdeling van ministerposten, is nog niets zeker. “Ik weet nog niet wie mijn collega’s in het kabinet zullen worden, en dat is ook niet waar we nu op focussen”, aldus Landveld. “Als partij willen we vooral een positieve bijdrage leveren. We staan bekend als goede partners in de regering en dat willen we zo houden.” Hij vergeleek de samenwerking met een sportteam: ‘’In een team geef je elkaar rugdekking. Dat verwachten we ook van anderen en dat we elkaar steunen als het nodig is.”
The post Landveld: “Ik heb ervaring met sterke vrouwen” ..
- Santokhi zal op verzoek van partij structuren zitting nemen…..
- Kasekogroep Aptijt bereikt mijlpaal met optreden op Lowland…..
- Chelle Lis betovert volle zalen in Rotterdam met debuutshow..
- Man brengt vrouw levensbedreigende kapverwondingen toe..
- 597Netwerken: Ministerie moet ‘Energie’ heten en niet ‘Oil …..
- Mottley feliciteert Simons met verkiezing tot president van…..
- 21 personen gecertificeerd in textiele werkvormen via ‘Wrok…..
- Politie zoekt Furjel Leandro voor betrokkenheid drugshandel..
- Gendergelijkheid..
- Simons en Rusland worden op 16 juli beëdigd als president e…..
- Chelle Lis in Nederland..
- Na verkiezing van met inheemse kalmte licht uitstralende ‘T…..
- Kleine partijen hoopvol over aankomend kabinet: ‘We hebben …..
- Ruth Wijdenbosch over ‘lieve Chan’: “Eenvoud siert de…..
- Simons waarschuwt corruptieve personen: “Wie steelt, sturen…..
- Benefietactie voor Huize Ashiana..
- VHP zal nieuwe regering opbouwend maar kritisch ondersteune…..
- Vicepresident-elect Rusland: ‘Moment van bezinning en geen …..
- Meningen verdeeld, maar hoopvol over eerste vrouwelijke pre…..
- Adhin: Simons en Rusland krijgen volledige parlementaire st…..
- VHP houdt vast aan inclusiviteit..