Raymond Landveld, minister van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT), heeft in het radioprogramma Welingelichte Kringen van Radio ABC bevestigd, dat het ministerie zijn huidige onderkomen in een van de gebouwen van Assuria aan de Jaggernath Lachmonstraat, moet verlaten. “Er is een huurachterstand, eigenlijk is het probleem begonnen met de constructie van de huur’’, aldus Landveld. Ook zei hij, dat men gehuurd heeft voor een jaar en daarna zou er een andere plek gezocht worden, “Als u het mij vraagt, zou men dat niet moeten hebben gedaan”, aldus Landveld.
Volgens Landveld is er sinds 2022 geen huur meer betaald. De maandelijkse huur bedraagt USD 10.000, waardoor de achterstand inmiddels is opgelopen tot circa USD 400.000. “Dat is een heel groot bedrag”, aldus Landveld. Door de uitblijvende betalingen heeft de verhuurder het ministerie verzocht, het pand te ontruimen.
“Vooralsnog is er geen vervangende huisvesting beschikbaar, maar het is de bedoeling, dit jaar al een alternatief te vinden voor huisvesting van het ministerie”, aldus Landveld. De huidige situatie komt door veranderingen in het verleden. Tijdens de tweede regeerperiode van de regering Bouterse werd het ministerie opgesplitst. Transport en Communicatie gingen naar Openbare Werken, en Toerisme naar Handel en Industrie. Daardoor raakte het ministerie zijn gebouw aan de Prins Hendrikstraat kwijt. Gedurende de regering-Santokhi zijn de afdelingen weer samengevoegd, sindsdien huurt het ministerie het huidige pand, tot nu toe is er nog geen permanente oplossing gevonden.
The post Landveld: ‘Er is een grote huurachterstand’ ..
- HERBENOEMING ROEMER IS SCHAAKMAT VOOR NPS..
- Minister Misiekaba ontvangt PAHO-vertegenwoordiger voor eer…..
- Regering houdt eerste raadsvergadering..
- Ruim honderd deelnemers voor avondtrainingen SAO..
- Regering zet in op herstructureren van onderwijs.
- Ministerie van Olie, Gas en Milieu krijgt voorname rol in n….
- President Geerlings-Simons licht rol kabinet uitvoerig toe.
- Commewijne levert 81 DR- en RR-leden op.
- Liefdesruzie escaleert: man neergestoken in Nickerie, ex-pa…..
- Boot kapseist bij oversteken Surinamerivier te Balingsoela:…..
- Korpschef Isaacs verwerpt beweringen van Dijk Silos met kle….
- Woningbrand in alle vroegte legt huis in as aan Palissadewe….
- Vroom..
- Al jaren geen lijndiensten voor bewoners Lawagebied..
- Stenen laagbouwwoning te Rijsdijk volledig afgebrand..
- KPS overweegt juridisch op te treden tegen Jennifer van Dij…..
- Jurist Van Dijk-Silos onder vuur: Korpsleiding bereidt juri….
- 56-jarige man dood aangetroffen in oude zandput..
- Politiek spel..
- Man veroordeeld voor diefstal koperen leidingen bij woning …..
- Lijk gevonden in kanaal langs Veronicaweg, identiteit nog o…..