Raymond Landveld, lid van De Broederschap en Eenheid in de Politiek (BEP) en ministerkandidaat voor Transport, Communicatie en Toerisme (TCT), zegt geen bezwaar te hebben om onder leiding van een vrouwelijke president te functioneren; hij heeft bovendien ervaring mee. Hij geeft aan zich te hebben georiënteerd over de situatie van de bushouders, dat al enig tijd speelt.
Hij zal bij de officiële overdracht van het ministerie persoonlijk met de betrokkenen spreken om een volledig beeld te krijgen van de situatie. Wat betreft de benoeming van andere ministersposten wenst hij voorlopig niet in te gaan op geruchten, totdat deze officieel bekend worden gemaakt.
Vijay Chotkan, voormalig minister van Openbare Werken, Transport en Communicatie (OWT&T), ging ook in op de berichten omtrent een beoogd ministerschap. Hij geeft aan dat er geen gesprekken met hem zijn gevoerd. De definitieve benoemingen worden vóór de inauguratie van de president en vice-president bekendgemaakt. Hij benadrukt dat hij beschikbaar is indien gevraagd.
- President Santokhi ontvangt plan voor efficiënt en geregule…..
- Caricom boekt vooruitgang met regionale voedselzekerheid..
- 67 jarige vrouw overleden bij brand in tehuis..
- Kettingzaag en mobiele zaagmachine voor Kwamalasamutu..
- Vaktraining levert niet alleen certificaten, maar ook naaim…..
- Structurele steun voor leerstoornissen in onderwijs..
- Anti-Tabak Posters overhandigd aan Lyco 2..
- Wegomlegging in verband met verkiezing president..
- HVB levert minister namens NDP..
- 21 ronden vaktraining Textiele werkvormen af..
- Breaking: Simons gekozen tot president van Suriname..
- SELECTIEVE VERONTWAARDIGING STEMBRIEFJES..
- DRINGENDE ITEMS NATIONALE ASSEMBLEE..
- Dalai Lama: ‘Ik wil nog 40 jaar leven’..
- Menselijk skelet Krikie Negie mogelijk van bewaker Ho Pax M…..
- Training ondernemerschap moet zelfredzaamheid bevorderen..
- Vrouwen Magenta tonen kracht via vakopleiding..
- Morgen wegomlegging tijdens verkiezing president en vicepre…..
- Voetganger overleden na aanrijding..
- Ruth Wijdenbosch: “Politieke keuzes NPS markeren breuk met …..
- PETRONAS boort dieper in ‘Golden Lane’ op zoek naar oli…..