Raymond Landveld, lid van De Broederschap en Eenheid in de Politiek (BEP) en ministerkandidaat voor Transport, Communicatie en Toerisme (TCT), zegt geen bezwaar te hebben om onder leiding van een vrouwelijke president te functioneren; hij heeft bovendien ervaring mee. Hij geeft aan zich te hebben georiënteerd over de situatie van de bushouders, dat al enig tijd speelt.
Hij zal bij de officiële overdracht van het ministerie persoonlijk met de betrokkenen spreken om een volledig beeld te krijgen van de situatie. Wat betreft de benoeming van andere ministersposten wenst hij voorlopig niet in te gaan op geruchten, totdat deze officieel bekend worden gemaakt.
Vijay Chotkan, voormalig minister van Openbare Werken, Transport en Communicatie (OWT&T), ging ook in op de berichten omtrent een beoogd ministerschap. Hij geeft aan dat er geen gesprekken met hem zijn gevoerd. De definitieve benoemingen worden vóór de inauguratie van de president en vice-president bekendgemaakt. Hij benadrukt dat hij beschikbaar is indien gevraagd.
- Verschuiving naar ondiep water: Macaw-1 boorput zet Demerar…..
- Nieuw te vormen coalitie tekent binnenkort concreet regeerp…..
- Sieraden buitgemaakt op recreatieoord..
- Taboesfeer en personeelstekort bemoeilijken zorg voor sikke…..
- Simons: Energiesector biedt kansen, investeringen en goed b…..
- Man (38) opgepakt door politie Livorno verdacht van diefsta…..
- Bromfietser in botsing met auto bij inhaalmanoeuvre..
- 29 nieuwe tuchtzaken tegen notarissen behandeld..
- Die koers, die koers…..
- Vrouw veroordeeld voor moord op man; lichaam onder bed gevo…..
- Man ingesloten voor diefstal van geelmateriaal..
- Stephanie Ramautar beëdigd als notaris: ‘Ik wil een goede e…..
- De Ware Tijd niet uitgekomen..
- Man licht marktverkopers op met valse 100 US dollar-biljett…..
- PVC-stemhokken en plastieken stemkisten worden hergebruikt …..
- Jagesar: Bijna helft van Suriname’s offshoregebied nu onder…..
- Criminaliteitsbestrijding..
- Open dag boogschietsport bij Witte Lotus goed bezocht..
- Man aangehouden voor valsmunterij..
- Santokhi opent historische summit: US$ 9 miljard aan invest…..
- Noodstroomsysteem actief bij fatale crash Air India Dreamli…..