President Chan Santokhi zegt met diep verdriet kennisgenomen te hebben van het overlijden van Sharma Lachminarain Lakhisaran, de directeur Justitie op het Ministerie van Justitie en Politie en tevens juridisch adviseur op het Kabinet van de President. ‘Lakhisaran wijdde zijn leven en loopbaan aan de publieke dienst en de rechtsstaat van Suriname. In iedere functie die hij bekleedde, toonde hij een onwrikbare integriteit, grote deskundigheid en een uitzonderlijke toewijding aan ons land’, aldus de president.
Als directeur Justitie binnen het ministerie vervulde Lakhisaran een sleutelrol in het vormgeven en uitvoeren van het justitiebeleid. Hij werkte nauw samen met de regering om hervormingen door te voeren ter bevordering van goed bestuur en rechtshandhaving. Naast zijn werk bij Justitie en Politie heeft Lakhisaran ook op andere terreinen zijn land gediend. Zo was hij lid van het Onafhankelijk Kiesbureau (OKB), In die rol droeg hij bij aan het bewaken van eerlijke en transparante verkiezingen.
Santokhi: ‘Lakhisaran laat een nalatenschap na van plichtsbesef, wijsheid en rechtvaardigheid. Namens de regering en het volk van de Republiek Suriname betuig ik mijn oprechte dankbaarheid voor alles wat hij in zijn vele jaren van trouwe dienst heeft bereikt’.
De president condoleert de familie, vrienden en naasten van Lakhisaran en biedt zijn diepste medeleven aan. Hij wenst hen veel sterkte bij het dragen van dit zware verlies.
- Trump legt strenger Amerikaans beleid op aan Cuba..
- Reglement van Orde onjuist toegepast, zegt Jogi..
- Onrust binnen KPS: korpsleiding hekelt ingrijpen van minist…..
- Column: Laat alle 34 coalitieleden tekenen voor president e…..
- Bij verkiezing voorzitter parlement speelt de persoonlijke …..
- Olie- en gasproject Suriname levert naar schatting 6000 ban…..
- Kotzebue : ‘Zonder visie groeit Suriname de verkeerde kant …..
- 4 jaar cel voor Midema ontvoering van Rodney Cairo..
- VHP roept op tot rechtvaardigheid, eenheid en gedeelde toek…..
- Grondwetsartikelen bijten elkaar over huidge positie van vi…..
- Rechtbank Den Haag: 15 jaar cel voor doden van Rishi Parmes…..
- Politie lanceert online portaal voor verlenging en duplicaa…..
- KPS zet grote stap naar verder digitalisering met nieuwe po…..
- Ebu Jones zal kritisch blijven binnen eigen coalitie..
- Beide verdachten in zaak rond omstreden Kippie-project vrij…..
- Vrouwelijke ondernemers boeken snelle groei in Suriname ond…..
- Koorndijk: ‘Twee mogelijke locaties voor brugverbindingen o…..
- Lim A Po: ‘Ik ben niet bang voor veel, maar wel voor bran…..
- Koolstofkredieten: Suriname wacht, Guyana incasseert..
- Somohardjo wil namen nieuwe PL ministers nog niet prijsgeve…..
- President Santokhi: “Suriname zit sinds gisteren zonder vic…..