De tien hoofdstembureaus in Suriname zijn nu voltallig. De beëdiging van de laatste voorzitters, leden en plaatsvervangende leden van de hoofdstembureaus van de districten Coronie, Paramaribo, Nickerie, Commewijne, Saramacca en Para vond gisteren plaats in de vergaderzaal van het Algemeen Secretariaat Verkiezingen.
De leden die op 18 juli 2024 niet aanwezig konden zijn, of die door omstandigheden vervangen moesten worden, zijn nu officieel beëdigd door minister Delano Landvreugd van Binnenlandse Zaken (Bia). Na het afleggen van de eed of belofte ontvingen de leden een map met essentiële documenten, waaronder de verkiezingswetgeving.
Minister Landvreugd benadrukte het belang van de rol van de hoofdstembureauleden voor het succes van de komende verkiezingen. “Uw integriteit, professionaliteit en plichtsbesef zijn essentieel om bij te dragen aan het waarborgen van eerlijke en transparante verkiezingen,” sprak de minister de aanwezigen toe.
“Ik vertrouw erop dat uw motivatie, deskundigheid en inzet zullen bijdragen aan een goed verloop van het verkiezingsproces.”
- Natelling voor negende volks- en woningtelling begonnen..
- Schoon drinkwater voor dorpen op agenda van ministerie NH..
- Granman Velantie uit ernstige bezorgdheid over kiezerslijst…..
- SURINAME KAN ZICH GEEN FOUTE KEUZES MEER VEROORLOVEN..
- Misiekaba: “Volk verdient beter dan huidige regering”..
- Zwakke wind met af en toe buien in de middag..
- NPS houdt discussie over de mogelijke oplossing voor corrup…..
- Alles om je voor te bereiden op het opzetten en runnen van …..
- Trump voert importheffingen in op staal en aluminium..
- Drinkater SWM is veiligGeen bewijs van verontreiniging..
- Lilian, Marlene van de L’Isle (67) Paramaribo 5-2-202…..
- Esther Daniels (81) Amsterdam 2-2-2025..
- ‘Nee bedankt’: blanke Zuid-Afrikanen wijzen Tru…..
- Unieke tas met design van kunstenares Sri Irodikromo..
- Meteodienst: Maandag overwegend droog..
- Ruckers-captain Fisher: ‘Unu puru a bluf gi Schakel de Flor…..
- “Er is geen sprake van bewuste blokkade salarissen pe…..
- Wetgeving mogelijk voornaamste steunpilaar van elke samenle…..
- Niet eens een begroting kunnen schetsen…..
- Vijf verdachten aangehouden voor oplichtingen en valsheid i…..
- Zesde verdachte in berovingszaak Cassialaan aangehouden..