De tien hoofdstembureaus in Suriname zijn nu voltallig. De beëdiging van de laatste voorzitters, leden en plaatsvervangende leden van de hoofdstembureaus van de districten Coronie, Paramaribo, Nickerie, Commewijne, Saramacca en Para vond gisteren plaats in de vergaderzaal van het Algemeen Secretariaat Verkiezingen.
De leden die op 18 juli 2024 niet aanwezig konden zijn, of die door omstandigheden vervangen moesten worden, zijn nu officieel beëdigd door minister Delano Landvreugd van Binnenlandse Zaken (Bia). Na het afleggen van de eed of belofte ontvingen de leden een map met essentiële documenten, waaronder de verkiezingswetgeving.
Minister Landvreugd benadrukte het belang van de rol van de hoofdstembureauleden voor het succes van de komende verkiezingen. “Uw integriteit, professionaliteit en plichtsbesef zijn essentieel om bij te dragen aan het waarborgen van eerlijke en transparante verkiezingen,” sprak de minister de aanwezigen toe.
“Ik vertrouw erop dat uw motivatie, deskundigheid en inzet zullen bijdragen aan een goed verloop van het verkiezingsproces.”
- KPS voert Operatie Blitz uit..
- Suriname evalueert corruptiebestrijding tijdens UNCAC revie…..
- Illegale vissers aangehouden, vergunninghouders betalen fik…..
- Twee Guyanezen aangehouden na drugsinval Ladesmastraat..
- Sollicitaties voor Ordedienst verkiezingen 2025 begonnen..
- OPTSU wordt sterke optie voor Surinaamse kiezers..
- Guyanese vissers opereerden met vervallen vergunningen derd…..
- Kinderen Mytylschool volgen spoken word en dansworkshops..
- Verzoek invrijheidstelling Jongaman in strafzaak Bordo afge…..
- DA’91 slaat alarm: ‘Onze soevereiniteit staat op het sp…..
- Politiebureau Nieuwe Haven vernoemd naar inspecteur Herman …..
- Sollicitatie ordedienst voor stembureaus begonnen..
- Politiebureau Nieuwe Haven vernoemd naar vermoorde inspecte…..
- SLM keert terug naar Cayenne..
- Surinaamse en Belgische delegaties bespreken toekomst van z…..
- Suriname moet illegale migranten terugnemen, alleen dan vis…..
- Mathoera: ‘We bezuinigen, maar onze militairen blijven stan…..
- Asabina lijsttrekker BEP; meerdere kandidaten bekend..
- Politie Regio West onderzoekt zaak van illegale visserij en…..
- Joyce Amarello-Williams lijsttrekker nieuwe politieke organ…..
- Politieke partijen verrast door strenge CBvS-eisen voor waa…..