Ondanks zware regenval en onstuimige weer, heeft de Kustwacht van Suriname tijdens een reguliere operatie op woensdag 12 februari, twee illegale vissersvaartuigen aangehouden. De vaartuigen bevonden zich ter hoogte van de Potosibank, voor de kust van Coronie, en waren betrokken bij illegale visserijactiviteiten.
Aan boord van beide vaartuigen bevonden zich in totaal acht mannen, allen van Guyanese afkomst, die geen geldige visvergunning noch paspoorten konden overleggen. Na overleg met majoor Radjoe Bhola, waarnemend directeur van de Kustwacht van Suriname, zijn de vissers, hun vangst en de vaartuigen met bijhorende inventaris overgedragen aan de politie van Nieuw Nickerie voor verdere justitiële afhandeling.
De buit bestond voornamelijk uit een grote hoeveelheid bang bang, kantratiki en andere vissoorten.
De operatie werd uitgevoerd met de P102 SCG Dyamantie, een van de patrouillevaartuigen van de Kustwacht. Dit incident onderstreept opnieuw de voortdurende inspanningen van de autoriteiten om illegale visserij tegen te gaan en de maritieme wetgeving te handhaven. De Kustwacht benadrukt dat streng zal worden opgetreden tegen overtreders om de visserijsector en de maritieme grenzen van Suriname te beschermen.
The post Kustwacht Suriname houdt twee illegale vissersvaartuigen aan ..
- Politiebureau Nieuwe Haven, vernoemd naar “Herman E. Goodin…..
- Regering neemt besluiten met betrekking tot het bestrijden …..
- Onduidelijkheid binnen SPA over lijsttrekkerschap..
- Telesur in transformatie naar NV..
- OPTSU: een nieuwe politieke partij voor Suriname..
- Leegstaande panden..
- President Santokhi in Barbados voor deelname aan Caricom-to…..
- Actiegroep OBS houdt prikactie, dient petitie in bij vicepr…..
- Inclusieve Dans en Spoken Word in Suriname..
- President neemt deel aan 48e CARICOM Heads of Government..
- Elf SAO-cursisten ronden lastraining succesvol af..
- Toneelstuk ‘Het waarom beantwoord’..
- BLTO vraagt president interventie voor betalen overuren..
- Presidentiële Werkgroep pakt klachten over grondaanvragen a…..
- Nieuwsvoorziening op ABC website weer optimaal..
- Voor visum-vrij reizen naar Europa moet Suriname illegalen …..
- Ambassadeur Van Lierop: ‘Het zou heel vreemd zijn als wij o…..
- Initiatiefnemers OPTSU hebben geen politieke ambitie..
- Honduras verlengt uitleveringsverdrag met VS..
- ‘Het waarom beantwoord’ in Theater Thalia..
- Plempie ontkent gewapende kettingroof, maar blijft aangehou…..