De politieke partij KTPI roept haar achterban op zich niet te laten misleiden door Oesman Wangsabesari, die zich volgens de partij onrechtmatig als KTPI-kandidaat presenteert en oproept om op hem te stemmen. Sutrisno Mitro, campagneleider van de alliantie DNL/KTPI, veroordeelt deze misleiding ten strengste.
Oesman Wangsabesari, die jaren geleden uit de KTPI is getreden en zich daarna “KTPI Nieuwe Stijl” noemde, handelt in strijd met een gerechtelijk vonnis waarin de rechter oordeelde dat zijn uittreding definitief was en hij niet namens KTPI mag spreken of handelen. Desalniettemin blijft Wangsabesari, die zich heeft aangesloten bij de ABOP, valselijk de indruk wekken dat hij nog steeds een officiële vertegenwoordiger van KTPI zou zijn, wat een grove vorm van misleiding is, zegt Mitro.
Mitro benadrukt dat KTPI loyaal blijft aan haar principes en dat de partij achter haar officiële DNA-kandidaten staat. Hij roept de achterban daarom op zich niet te laten beïnvloeden door ongegronde claims en trouw te blijven aan de partij die een alliantie is aangegaan met DNL. “Wij staan voor transparantie en eerlijke politiekvoering.”
De KTPI doet een dringend beroep op haar leden en sympathisanten om waakzaam te zijn en zich alleen te laten leiden door de officiële communicatiekanalen van de partij en uitsluitend op officiële kandidaten van de partij te stemmen.
- Wang: “Hoeveel verkeersslachtoffers nog voordat we wakker w…..
- Inheemse en tribale volken eisen grondwettelijke erkenning..
- Bedje gespreid; Nieuwe DNA leden krijgen SRD 130.000 bruto …..
- Regering keurt projecten goed voor schoon water, wegen en s…..
- Natio zet stap richting Gold Cup: 1-0..
- Wel of geen dreiging voor communaal plantagegrondbezit met …..
- Historische mijlpaal voor EAG International Airport!..
- Advocaat Nazir kon crematie door onbevoegde erfgenamen voor…..
- Nieuwe lichting diplomaten klaar voor de toekomst..
- Regeringsraad geeft goedkeuring voor gemeenschapsprojecten..
- Nieuwe matrassen voor rustruimten in brandweerposten..
- Getuige brandstichting Vaco ontkent verklaringen te hebben …..
- Panka: samenleving is het aan Bouterse verschuldigd om NDP …..
- Chinese goudzoeker gedood bij roofoverval..
- Bronto Somohardjo: “Transparantie is geen luxe, maar een pl…..
- Kandidatenlijst politieke partijen na 25 maart drie dagen t…..
- Haperende Canawaima zorgt voor vertraging reizigers..
- Leiding onderwijs: Geen betaling leerkrachten voor extra va…..
- Ontevreden militairen DNV eisen uitbetaling van achterstall…..
- VES: ‘Verwevenheid politiek en economie bepaalt kiezersgedr…..
- TotalEnergies versterkt paraatheid autoriteiten voor offsho…..