De politieke partij KTPI roept haar achterban op zich niet te laten misleiden door Oesman Wangsabesari, die zich volgens de partij onrechtmatig als KTPI-kandidaat presenteert en oproept om op hem te stemmen. Sutrisno Mitro, campagneleider van de alliantie DNL/KTPI, veroordeelt deze misleiding ten strengste.
Oesman Wangsabesari, die jaren geleden uit de KTPI is getreden en zich daarna “KTPI Nieuwe Stijl” noemde, handelt in strijd met een gerechtelijk vonnis waarin de rechter oordeelde dat zijn uittreding definitief was en hij niet namens KTPI mag spreken of handelen. Desalniettemin blijft Wangsabesari, die zich heeft aangesloten bij de ABOP, valselijk de indruk wekken dat hij nog steeds een officiële vertegenwoordiger van KTPI zou zijn, wat een grove vorm van misleiding is, zegt Mitro.
Mitro benadrukt dat KTPI loyaal blijft aan haar principes en dat de partij achter haar officiële DNA-kandidaten staat. Hij roept de achterban daarom op zich niet te laten beïnvloeden door ongegronde claims en trouw te blijven aan de partij die een alliantie is aangegaan met DNL. “Wij staan voor transparantie en eerlijke politiekvoering.”
De KTPI doet een dringend beroep op haar leden en sympathisanten om waakzaam te zijn en zich alleen te laten leiden door de officiële communicatiekanalen van de partij en uitsluitend op officiële kandidaten van de partij te stemmen.
- PVP gaat in hoger beroep tegen uitspraak kortgedingrechter..
- Brug Saramaccadoorsteek pas na middernacht open voor verkee…..
- Piet Wortel krijgt drie jaar celstraf voor witwassen..
- Escalatie dreigt in rijstsector door lage opkoopprijs..
- Reactie op ‘Belangrijke informatie voor PSA aanvrager…..
- Open brief aan de president: Ongenoegen met betrekking tot …..
- Mungra: “Oude partijen moeten voorbeeld nemen aan KTPI”..
- Ruben Ravenberg eist ontslag van Krishnadath Joerawan bij S…..
- Hilly Arduin presenteert ‘Het Geheim’: ‘Kin fier omhoog zei…..
- Na 395 dagen gaat Saramaccadoorsteek brug weer open..
- SAO rondt bouw miniatuur huis af voor erfgoedproject Oso To…..
- Reactie op “Verhoging Algemene Oudedagsvoorziening (AOV) ee…..
- Heropening brug over het Saramaccakanaal..
- World news headlines..
- Ingrid Jane Schoon..
- Ingrid Jane Schoon..
- Moddergooien..
- Video waarin Simons en Abrahams felle woordenwisseling hebb…..
- Ledenvergadering vakbond beïnvloedt zorgverlening Academisc…..
- PVP vangt bot bij de rechter voor alsnog indienen kandidate…..
- AWJ en ACT bundelen krachten voor trainingen binnenland..