Het voltallig ministersteam is inmiddels bekend; de kandidaten zullen door een screeningsproces van het Openbaar Ministerie gaan, alvorens definitief beëdigd te worden op 16 juli. Er is echter kritiek op sommige namen op de lijst. NDP-woordvoerder Ricardo Panka zegt dat alle kritiek welkom is, indien onderbouwd. Echter, vraagt hij ruimte zodat de ministers beoordeeld worden op hun prestaties.
De kritiek vindt Panka prematuur, gezien zij zich zullen moeten bewijzen in de uitvoering van het beleid. Er zitten tussen de 17 personen mensen die in eerdere kabinetten reeds minister zijn geweest. Hierop zegt Panka dat er vooruit wordt gekeken. Er zal nieuw te voeren beleid zijn onder Jennifer Simons en Gregory Rusland.
De zes voorzitters van de samenwerkende politieke partijen spreken elkaar regelmatig over het te vormen kabinet. Ook over de voordrachten wordt nog altijd gesproken. Op basis daarvan zal een officieel bericht komen als dit het nieuw regeerteam is of als er nog wijzigingen in komen.
- President, first lady en president‑elect wonen Bastille‑dag…..
- Voorbereidingen inauguratie president en vicepresident in a…..
- Nieuwe koers in aanpak chronische ziekten: brede consultati…..
- Vacatures SURIPRINT..
- drs Marvin Gustaaf van Lierop..
- President Santokhi: “Mijn afscheid is geen afscheid van Sur…..
- Regering: Behoed het onderwijs voor totale ondergang..
- Neergeschoten inbraak verdachte blijkt bekende van de polit…..
- Bijzondere band Suriname en Frankrijk benadrukt tijdens vie…..
- Raghoebarsing: “Aankomende regering moet afblijven van inte…..
- Pluimpje voor milieu autoriteit..
- Vertrekkende Nederlandse defensieattaché Georgie Klein onde…..
- Parmessar: “Er is op de centjes gelet“..
- Minister Ramadhin spreekt waardering uit voor MZ en PAHO..
- Stabiele houtproductie en groeiende export naar China kenme…..
- Caricom zet regionaal veerplan voort als onderdeel van stre…..
- Bronto Somohardjo: “Santokhi speelt politiek spel met CLAD-…..
- Mac Andrew warm uitgezwaaid door personeel..
- Van hoop naar herhaling: Simons’ gemiste kans op leiderscha…..
- 24 juli uitspraak in zaak vermiste toerist Parmessar..
- Adelien Wijnerman nieuwe minister van Financiën en Planning…..