In het weekend van 7 februari jl. heeft de politie Operatie Blitz uitgevoerd. Deze operatie had een landelijk karakter en heeft tot doel om de veiligheidshandhaving in de buurten op te voeren. Gedurende verschillende tijdstippen zijn er landelijk gelijktijdig algehele veiligheidscontroles uitgevoerd. Ook werden er invallen gedaan bij criminele haarden.
In totaal zijn er drie aanhoudingen verricht. Een verdachte wist aan zijn aanhouding te ontkomen. Deze verdachte en andere door de politie gezochte verdachten worden opgespoord. Diverse drugsverkopers zijn ingerekend. Ook zijn er verschillende drugssoorten alsook illegale vuurwapens in beslag genomen.
Korpschef Bryan Isaacs heeft zich ter plaatse georiënteerd en de medewerkers een hart onder de riem gestoken. Hij bedankte alle weggebruikers die zich keurig hebben gehouden aan de aanwijzingen en bevelen van de politie. Door mee te werken met de politie helpt u de veiligheid te waarborgen, laat de korpschef optekenen. Op de samenleving wordt het beroep gedaan om alert te blijven.
The post KPS voert Operatie Blitz uit ..
- Mogelijk regen dit weekend..
- Suriname en Frans Guyana versterken militaire samenwerking …..
- Somohardjo: President handelt selectief bij Landvreugd..
- President Santokhi opent tentoonstelling Diaspora Business …..
- Inter Wanica pakt volle buit tegen Leo Victor..
- KPS arresteert 614 verdachten in januari..
- Na 27 jaar wint partij van Modi in New Delhi..
- Statuut 1954 centraal bij symposium DNA en Nederlandse univ…..
- DNA eist actie op controle kiezerslijst in binnenland..
- Regen heeft Tap Yari Klaaskreek niet kunnen stoppen..
- ASHWIN, VERTEL ONS GEEN BS..
- BOUWACTIVITEITEN HOOFDBUREAU KPS VAN START?..
- Ruim SRD 200 miljoen aan bouwkrediet verstrekt..
- Ramdin roept diaspora op tot strategische samenwerking en i…..
- Saamaka Krutu naar aanleiding van excuses slavernijverleden..
- Werkgevers die in strijd met zwangerschapsverlof handelen, …..
- U19-volleybalsters SVV 1 tonen klasse tegen Condor..
- Politie verricht 614 aanhoudingen afgelopen maand..
- Drastische verhoging stroomtarieven per januari zorgt voor …..
- Cultureel aspect ook rode draad tijdens IBC-conferentie..
- LOAD SHEDDING IN VERSCHILLENDE BUURTEN?..