In het eerste kwartaal van 2025 zijn er diverse zaken opgehelderd door de politie. Ruim 1.650 verdachten zijn aangehouden over de maanden januari t/m maart 2025. Hiervan zijn 858 verdachten in verzekering gesteld. In totaal zijn 1.365 dossiers ingeleverd bij het Openbaar Ministerie. Landelijk zijn er 1.777 algehele veiligheidscontroles uitgevoerd in het eerste kwartaal. Ook zijn achttien vuist vuurwapens, zestien jachtgeweren en twee schouderwapens uit de samenleving gehaald. Deze illegale vuurwapens zijn in beslag genomen door de politie.
In het eerste kwartaal van 2025 zijn er in totaal 242 rijbewijzen ingevorderd. De meest voorkomende overtreding is overschrijding van de maximum toegestane snelheid.
Dit resultaat is bereikt door keiharde inzet van politie ambtenaren, die met toewijding en vastberadenheid hun taken uitvoeren.
Ook de samenleving heeft een cruciale bijdrage geleverd hierin door tips en informaties te delen met de politie, waardoor diverse onderzoekingen opgehelderd zijn, laat korpschef Bryan Isaacs optekenen. Deze betrokkenheid van de burgers wordt bijzonder gewaardeerd.
Het Korps Politie Suriname zal haar veiligheidsmaatregelen opschalen om de openbare orde, rust en veiligheid te waarborgen.
KPS: veiligheidshandhaving wordt opgeschaald Korps Politie Suriname.
- Leidinggevenden Belastingdienst volgen management en leider…..
- VLS ondertekent gedragscode CCK en IRIS: ‘Verkiezingen moet…..
- Halskettingroof eindigt in schietpartij..
- De noodzaak van capabele DNA-leden..
- Niet alle hoofdstembureaus verstrekken proces-verbalen aan …..
- Enkele hoofdstembureau’s weigeren transparant te zijn over …..
- Snelste dragrace auto Nova terug op racebaan..
- Stiefvader vergrijpt zich aan stiefdochter terwijl moeder i…..
- Journalisten moeten ‘bedelen’ om processen-verb…..
- JCV 2025: Journalisten krijgen beperkt toegang tot processe…..
- Stichting Vrienden van Suriname maakt vijfde container klaa…..
- ABOP-kandidaat Goerdat: “Zorg staat op instorten, minister …..
- Minister Raghoebarsing verzekert: geen nieuwe ambtenaren in…..
- Steun gevraagd voor Actieprogramma Herstelbetalingen slaven…..
- Caricom-voorzitter waarschuwt voor wereldwijde crisis: ‘Een…..
- Daryanani organiseert langste zwemclinics ooit in Suriname..
- 16-jarige opgepakt voor diefstal van e-bike..
- Discriminatie..
- Regeringsraad bemiddelt in situatie SLM -Luchthavenbeheer..
- Regeringsraad neemt belangrijke besluiten inzake LVV, BiZa …..
- Een kleine politieke historie van Suriname..