In het eerste kwartaal van 2025 zijn er diverse zaken opgehelderd door de politie. Ruim 1.650 verdachten zijn aangehouden over de maanden januari t/m maart 2025. Hiervan zijn 858 verdachten in verzekering gesteld. In totaal zijn 1.365 dossiers ingeleverd bij het Openbaar Ministerie. Landelijk zijn er 1.777 algehele veiligheidscontroles uitgevoerd in het eerste kwartaal. Ook zijn achttien vuist vuurwapens, zestien jachtgeweren en twee schouderwapens uit de samenleving gehaald. Deze illegale vuurwapens zijn in beslag genomen door de politie.
In het eerste kwartaal van 2025 zijn er in totaal 242 rijbewijzen ingevorderd. De meest voorkomende overtreding is overschrijding van de maximum toegestane snelheid.
Dit resultaat is bereikt door keiharde inzet van politie ambtenaren, die met toewijding en vastberadenheid hun taken uitvoeren.
Ook de samenleving heeft een cruciale bijdrage geleverd hierin door tips en informaties te delen met de politie, waardoor diverse onderzoekingen opgehelderd zijn, laat korpschef Bryan Isaacs optekenen. Deze betrokkenheid van de burgers wordt bijzonder gewaardeerd.
Het Korps Politie Suriname zal haar veiligheidsmaatregelen opschalen om de openbare orde, rust en veiligheid te waarborgen.
KPS: veiligheidshandhaving wordt opgeschaald Korps Politie Suriname.
- Skills for Tomorrow: minOWC verbindt onderwijs met toekomst…..
- Politie houdt vier verdachten aan bij drugsinvallen..
- Militair steelt durotank van politie-inspecteur..
- Politieagent getuigt tegen zeven collega’s in Pikin Saron-z…..
- Groene banen en sociale bescherming benadrukt tijdens ILO-v…..
- Getuige in strafzaak politiemannen Pikin Saron kan zich nie…..
- Studenten in het buitenland ontvangen wel studietoelagen..
- BELOFTEN EN DE KOOPKRACHT..
- Tijdelijke uitval deel Klinisch Chemisch Laboratorium AZP..
- Trio ingesloten na drugsinvallen..
- Naam Edward Belfort blijft op kandidatenlijst NDP ondanks o…..
- Grote kans op onweersbuien..
- 90 politie-ambtenaren ronden RBT-training af..
- Pleegmoeder zou kind hebben geruild voor aap..
- Frank Henry Colli (76) Paramaribo Suriname 5-4-2025..
- Erna Beatrice Sandvliet (79) Amsterdam 1-4-2025..
- Erna Beatrice Sandvliet (79) Amsterdam 1-4-2025..
- VS gaat door met 104% tarieven op China..
- Onderwijs- en Beroepenbeurs geeft studenten meer inzicht ov…..
- Wanvertoning: Telesur geeft basketbalwedstrijd tegen Hurric…..
- Jogi ziet dat VHP ondanks kritiek op coalitie 26 zetels beh…..