De leiding van het Korps Politie Suriname (KPS) heeft donderdag 19 juni een persconferentie belegd in het hoofdbureau van politie aan de Duisburglaan, waarin centraal stond de veiligheid en de aanpak van de criminaliteit. Daarbij is benadrukt dat er hard gewerkt wordt om de verhardende criminaliteit in te dammen.
De afdelingshoofden van de recherche en interventie eenheden presenteerden de resultaten van de afgelopen maanden binnen hun regio en vakgebied. Ook de afdelingen Kapitale Delicten en Cold Case hebben een presentatie gehouden.
Helers
De directeur Beleidsvoorbereiding en Beheer (BVB), commissaris Rishie Akkal. deed een oproep aan mensen die zich schuldig maken aan het opkopen van gestolen goederen om dit niet te doen. Helers en personen die aanzetten tot het plegen van misdrijven zijn al in beeld.
Valse kentekenplaten
Een veelvoorkomend fenomeen is dat criminelen gebruikmaken van valse kentekenplaten op voertuigen. Commissaris Akkal doet een oproep aan bestuurders en zij die voertuigen onbeheerd langs de openbare weg plaatsen, waaronder de sloperijen, om de kentekenplaten van de voertuigen te verwijderen.
- Titelgevecht lonkt voor Bigi Boy na debuutsucces..
- Koerschaos en coalitie-onzekerheid: een explosieve mix..
- Strafzaak tegen Kromosoeto en medeverdachten hervat..
- Boetes en herstelverplichting bij politieactie tegen bromfi…..
- Presidentswoordvoerder doorbreekt stilte maar blijft vaag o…..
- Haalt de Staat Suriname het jaar 2050?..
- NDP-presidentskandidaat Simons bezoekt AZP en bespreekt uit…..
- OKB beslist op 20 juni over bindend verklaren verkiezingsui…..
- Guyanese minister: “Gesprekken over Corantijnbrug in vergev…..
- OKB beslist op 20 juni over geldigheid verkiezingsuitslag..
- Vastgoedsector Suriname geblacklist door CFATF..
- Verkiezingsuitslag nog niet bindend: OKB beslist vrijdag..
- CBvS: ‘Onzekerheid op valutamarkt zet koers onder druk’..
- JIT-brigadier aangehouden voor betrokkenheid bij ripdeal..
- ILO roept op tot actie ter bescherming huishoudelijke werke…..
- Prijs puntbrood stijgt naar SRD 6 door kostenstijging bakke…..
- Nieuwe parlementaire zittingsperiode start op 30 juni..
- SAB introduceert officieel handsanitizer middels donatie aa…..
- Man neergeschoten na woordenwisseling; verdachte aangehoude…..
- CBvS waarschuwt voor speculatie: wisselkoersdruk deels gevo…..
- Koorndijk: ‘Strenge local content-regels kunnen corruptie i…..