De iconische Kowloon-restaurant en entertainmentlocatie langs Route 1 vierde dit weekend haar 75-jarig bestaan met een grootse festivalviering. Honderden bezoekers kwamen samen om te genieten van muziek, dans en traditionele optredens.
Sinds de opening in 1950 is Kowloon uitgegroeid tot een begrip in Massachusetts en ver daarbuiten. Bekend om zijn Aziatische keuken, flamboyante shows en opvallende façade, heeft de locatie zich ontwikkeld tot een waar cultureel trefpunt. Politici, beroemdheden en trouwe gasten prezen Kowloon als een instituut dat meer is dan enkel een restaurant: een plek waar generaties herinneringen hebben opgebouwd.
Tijdens de viering waren er optredens met leeuwendansen, livemuziek en een speciaal eerbetoon aan de oprichtersfamilie. Senator Wong benadrukte dat Kowloon niet alleen een regionale trekpleister is, maar ook een symbool van gemeenschapszin.
Met zijn mix van nostalgie en moderne allure blijft Kowloon een unieke bestemming. Voor velen is het, zoals bezoekers zeiden, “beter dan Vegas.”
- Omdat hij ook voor ons zou hebben gestreden..
- Herkansingsnormen verruimd om meer studenten de kans te gev…..
- Egyptische TikTokker start hongerstaking tegen marteling in….
- PAHO publiceert nieuwe update over Oropouche-koorts in de A….
- Jaarvergadering Rechtspraak Suriname 2025: ‘Toegankelijke r….
- Buurvrouw gooit hamer naar kinderen en bedreigt moeder..
- Belangrijkste internationale nieuws.
- Man bekent schuld in gruwelijke ontvoering: moeder doodgest….
- ‘Ik ben meer geïnteresseerd in een onmiddellijke vredesover….
- Slagingsnormen blijven ongewijzigd, herexamens vanaf 25 aug….
- Hypocrisie minister Noersalim..
- 10.000 stewardessen dreigen met staking in Canada.
- Cuba wijst Amerikaanse visumbeperkingen op medische samenwe….
- Vrouw gooit hamer en bedreigt buurvrouw en haar 2 minderjar….
- Suriname en Cuba versterken samenwerking op onderwijsgebied..
- Aangepaste uitzendingen ABC na blikseminslag..
- Belangrijke stap richting kwaliteitsborging: commissie over…..
- UNFPA viert International Youth Day met beurs in Moengo..
- Suriname zet in op toerismegroei: streven naar half miljoen…..
- Goldfajn: ‘Beslissingen nu, toekomst voor generaties’..
- Minister Stephen Tsang wil snelle en structurele aanpak van…..