De iconische Kowloon-restaurant en entertainmentlocatie langs Route 1 vierde dit weekend haar 75-jarig bestaan met een grootse festivalviering. Honderden bezoekers kwamen samen om te genieten van muziek, dans en traditionele optredens.
Sinds de opening in 1950 is Kowloon uitgegroeid tot een begrip in Massachusetts en ver daarbuiten. Bekend om zijn Aziatische keuken, flamboyante shows en opvallende façade, heeft de locatie zich ontwikkeld tot een waar cultureel trefpunt. Politici, beroemdheden en trouwe gasten prezen Kowloon als een instituut dat meer is dan enkel een restaurant: een plek waar generaties herinneringen hebben opgebouwd.
Tijdens de viering waren er optredens met leeuwendansen, livemuziek en een speciaal eerbetoon aan de oprichtersfamilie. Senator Wong benadrukte dat Kowloon niet alleen een regionale trekpleister is, maar ook een symbool van gemeenschapszin.
Met zijn mix van nostalgie en moderne allure blijft Kowloon een unieke bestemming. Voor velen is het, zoals bezoekers zeiden, “beter dan Vegas.”
- Monorath: ‘Ik werk met burgerparticipatie’..
- Ponderosa met drie deelnemers in Inter Caribbean Show Jump …..
- Valerie Fris bekroond met internationale award voor onderzo…..
- Militairen staan klaar om politie te assiteren bij veilighe…..
- Bezoek aan goudverwerkingsbedrijf en Pan Am Motors..
- Tiener steelt duizenden euro’s van vader voor dure e-bike….
- 𝐊𝐫𝐚𝐜𝐡𝐭𝐞𝐧𝐛𝐮𝐧𝐝𝐞𝐥….
- GranMorgu belooft financiële doorbraak voor Suriname..
- Recidivist gearresteerd bij drugsinval..
- Kavish Soekhlal beëdigd als kandidaat-notaris bij Hof van J…..
- Zoon opgepakt voor zware mishandeling en bedreiging van zij…..
- Internationale oliebedrijven betalen wel degelijk belasting…..
- Pastor veroordeeld tot 2,5 jaar cel voor ontucht: persrecht…..
- AZP krijgt schenking prostaat-biopsienaalden; voorraad goed…..
- Minister Tsang reageert op gevoelige kwesties: ‘Alle kritie…..
- Sonja Sarman..
- Calypso-legende Mighty Sparrow bezong Suriname in onvergete…..
- Chagall Mitchel Basfielt..
- Chagall Mitchel Basfielt..
- Minister Pokie: ‘Koopkrachtversterking is niet stopgezet…..
- VES: ‘Suriname moet Dutch Disease voorkomen’..