Minister Harish Monorath van Justitie en Politie heeft korpschef Bryan Isaacs ontboden om tekst en uitleg te geven over recente onthullingen die de afgelopen dagen viraal gingen. Het gaat om de verdwijning van drugs en aanzienlijke geldbedragen uit politiekantoren.
In een interview met Sun WEB TV verklaarde Monorath dat de incidenten eerder dit jaar hebben plaatsgevonden. “Vreemd genoeg is er destijds geen ruchtbaarheid aan gegeven,” aldus de minister. Hij wil van de politiebaas exact weten wat er zich heeft afgespeeld en welke maatregelen zijn genomen om herhaling te voorkomen.
Daarnaast eist Monorath inzage in het lopende onderzoek naar de mogelijke betrokkenen bij deze malversaties. Volgens hem heeft de samenleving behoefte aan structuur en gezag, waarbij de politie het boegbeeld van veiligheid moet zijn.
“Het is bijzonder pijnlijk wanneer politiediensten negatief in het nieuws komen,” zegt hij. Juist daarom is hij actief bezig met het verbeteren van het imago van het politiekorps.
De bewindsman wacht nu de toelichting van de korpschef af en zal op basis van de verkregen informatie verdere stappen overwegen.
- Nieuwe naam voor JusPol in de maak: Monorath wil focus op v…..
- Surinaamse influencers vertrekken naar India voor internati…..
- Herinner je je de Huajiang Canyon Bridge in Guizhou nog?..
- Ouders bezorgd over toegewezen school voor leerlingen OS Af…..
- Influencers vertrekken naar India voor internationaal uitwi…..
- Voorstel naamsverandering ministerie Justitie en Politie..
- Palestijnse generatie raakt vrijwel volledig toegang tot on…..
- Tsang wil alle informatie rond Van ‘t Hogeruystraat eerst o…..
- Ramautarsing: ‘Als je rijk wilt worden, word dan ondernemer…..
- Dirk Currie wordt dinsdag beëdigd als minister van Onderwij…..
- VAN ‘T HOGERHUYSSTRAAT, IDB EN RECHTERLIJKE MACHT..
- Gerookte Atlantische zalmfilet en Begro-diepvrieserwten ter…..
- Korpschef ontboden door minister Monorath..
- Minister Manorath bespreekt uitdagingen brandweer tijdens k…..
- Essed: ´Twijfels over geschiktheid deel van kabinet’..
- Het gezin Hermandad..
- Aanhouding na dodelijke aanvaring: 8-jarig meisje overlijdt…..
- Suriname bevordert regionale diplomatie met eerste CARICOM–…..
- IDB bevestigt zuivere procedure bij miljoenenproject Van ’t…..
- Nieuwe lichting douane-aspiranten start formele opleiding.
- OM: ‘Reizen met meer dan USD 10.000 is strafbaar..