Korpschef Bryan Isaacs heeft de afgelopen 14 maanden binnen de politie heel veel moeten doen om de integriteit van de politie weer omhoog te brengen. Het is vaker voorkomen dat politieagenten zijn betrokken bij criminele aktiviteiten of hand en span diensten verlenen aan criminelen. Recent is dit wederom gebleken bij de spraakmakende drugszaak aan de Sunparklaan.
Isaacs zegt dat hij genoodzaak is geweest om bepaalde gespecialiseerde afdelingen 95% tot soms 100% te ontmantelen. Hij was genoodzaakt dit te doen, om de integriteit te kunnen garanderen.
Er is een no-nonsens beleid en personnen die zich schuldig maken bepaalde handelingen zullen tuchtrechterlijk en strafrechtrelijk vervolgd worden. Wat geldt voor de burger, geldt ook voor de korpschef en de politie. Elk onderzoek naar handelingen van een politieambtenaar zal objectief worden afgehandeld, omdat er cheks en balances zijn binnen de rechtstaat die ervoor zorgen dat zo een zaak ongestoord vervolgd kan worden door het Openbaar Ministerie.
Volgens Isaacs begint er nationaal en internationaal weer vertrouwen te komen in de Surinaamse politie.
- ‘Armoedebestrijding moet gestructureerde aanpak krijg…..
- Braziliaanse bedrijven zien volop kansen in Surinaamse olie…..
- De democratie en haar randvoorwaarden: een fundament voor e…..
- Privébezittingen van Napoleon Bonaparte voor miljoenen onde…..
- Geen middelen voor opstart vervolgopleidingen IOL..
- Santokhi pleegt opnieuw woordbreuk en neemt tóch zitting in…..
- Louis Vismale viert 58ste verjaardag met oproep tot structu…..
- VES: Hervorming gezondheidszorg: Kans op echte verandering …..
- Dorpsgemeenschappen Bataliba-regio dreigen geïsoleerd te ra…..
- Man aangehouden in Albina voor ontvoering en seks met 15-ja…..
- Dasai bezoekt landenpaviljoens op Expo 2025 in Japan..
- Juridische status Production Sharing Contract: hybride mode…..
- Naast het minimumloon is ook de vaststelling van leefbaar l…..
- Dasai bezoekt landenpaviljoens op expo in Japan..
- Boete verhoogd voor niet overgedragen verkochte voertuigen …..
- VHP: Simons weigert dialoog en kiest voor polarisatie in Su…..
- Vandaag veel meer zon, regen neemt af..
- GenWise Conference 2025 verbindt vier generaties op de werk…..
- Poetin blijft weg van BRICS-top in Brazilië vanwege arresta…..
- Patricia Etnel (49) Paramaribo 22-6-2026..
- Simons: Geen verdere onderhandelingen in coalitie, ook niet…..