In de afgelopen twee weken heeft het Korps Politie Suriname, 20 verdachten in het kader van operatie Delta Force aangehouden. Deze verdachten zijn na goede speurwerk van de politie ingerekend. Het gaat hierbij om verdachten van overvallen, berovingen en andere ernstige vermogensdelicten. Ook de samenleving heeft een belangrijke rol vervult in het zichtbaar maken van deze verdachten.
Operatie Delta Force, aangevangen op 12 april 2025, heeft een landelijk karakter. Deze is bedoeld om criminelen die de veiligheid ondermijnen, in te rekenen. Tot heden zijn er 99 verdachten van ernstige misdrijven ingerekend.
De veiligheidsoperatie gaat onverkort door. “Het KPS werkt met met man en macht om alle verdachten van de recente brute overvallen die het veiligheidsgevoel van de burgers ondermijnen, in te rekenen, laat korpschef Bryan Isaacs weten”. Alle interventie eenheden zijn paraat en het staat vast dat we deze criminelen komen halen.
Korpschef: Er zal keihard worden opgetreden tegen daders brute overvallen, samenleving moet beschermd worden Korps Politie Suriname.
- 21 Arbeidsinspecteurs beëdigd tot BAVP..
- Illegale sloop monumentaal pand Dr. J.F. Nassylaan stilgele…..
- Atompai zal bewilligen voor parlement; zal geen bestuurlijk…..
- NPS kiest voor coalitie met NDP ondanks historische bezware…..
- Gaat Nurmohamed de Van ’t Hogerhuysstraat nog aanpakken of …..
- OKB verzoekt Biza om spoedige actie: stemverwerking Wanica …..
- Vriend aangehouden na mishandeling vriendin..
- Snik of Zegen voor El Dorado?..
- Man op klaarlichte dag beschoten in Paramaribo..
- Bootongeval Marowijnerivier: drie doden, vier vermist, vijf…..
- Moody’s: ‘Nieuw IMF-programma cruciaal voor economische sta…..
- Nieuwe coalitie belooft hoop en herstel voor Suriname..
- Irak onderzoekt vissterfte in zuidelijke moerassen..
- Bentley breekt records 🏁Meer winst in 4 jaar dan in eerste …..
- Illegale sloop monument aan Dr. J.F. Nassylaan stopgezet..
- Mexicaanse kartels rekruteren buitenlandse ex-militairen: e…..
- Politie over bootongeval: 3 overleden, 4 vermist en 5 gered..
- Politiebericht: Zeker drie doden, vier vermisten en vijf ov…..
- Monumentenzorg: Illegale sloop monument Nassylaan stopgezet..
- Bootongeval: 5 overlevenden, 3 lichamen geborgen, 4 vermist..
- Vijf overlevenden bij bootongeval op de Marowijne rivier; d…..