Een vrijwel lege vergaderzaal.
Kelvin Koniki kon vandaag niet worden toegelaten als lid van De Nationale Assemblée. Slechts 14 van de 51 parlementariërs waren aanwezig in de zaal. Er was dus geen quorum om te kunnen starten met de vergadering.
Parlementsvoorzitter Marinus Bee bood zijn verontschuldigingen aan aan Koniki en zijn familie. Zij waren in de zaal al wachtende op zijn beëdiging. Koniki zou op de plaats van Edward Belfort komen te staan, die afgelopen maand kwam te overlijden.
De vergadering was uitgeschreven voor 13.00 uur vanmiddag. Een tweede vergadering werd ook afgeblazen door Bee. Daar zou de regering moeten antwoorden op brandende vraagstukken. Diverse parlementariërs hadden gesteld aan de regering over onder andere, projecten die zijn stopgezet door de rechter. ‘Ik ben niet van plan om uren hier te zitten wachten op mensen, want tot nu toe heeft nog iemand getekend. Voor de tweede vergadering is er ook geen belangstelling getoond’, aldus Bee.
In een eerdere nieuwsuitzending van . hebben enkele parlementariërs gereageerd op het quorumprobleem. Beluister hier het verslag:
- Kabinet Santokhi heeft financiële val gelegd voor volgende …..
- OBBS legt schoolvervoer per direct stil: Financiële problem…..
- Boosterstation duurzame oplossing voor waterdrukproblemen..
- Brunswijk waarschuwt electoraat voor verkoop van stemkaarte…..
- ABOP sluit samenwerking met geen enkele partij uit..
- RVI, rechtvaardige intentie vereist rechtsstatelijke verank…..
- Drukproces definitieve RR-stembiljetten gestart..
- Staatsolie boekt omzet van US$ 735 miljoen in boekjaar 2024..
- CAMOUFLAGEMARS..
- President geeft startsein verharden Gangaram Pandayweg..
- Ook vandaag wat verkoeling in de middag..
- Staatsolie draagt US$ 384 miljoen bij aan staatskas in 2024..
- OM: Verdachte ernstige milieuverontreiniging voorlopig vrij..
- Security Alliance vraagt ontslagvergunning aan voor 70 werk…..
- India voert luchtaanvallen uit op Pakistan: spanning tussen…..
- Verdachte in milieuverontreinigingszaak stuwmeer vrijgelate…..
- Santokhi ziet koloniale wortels in racisme, ongelijkheid en…..
- Opleiding Wiskunde AdeKUS viert 10-jarig bestaan en streeft…..
- Santokhi: Achterstand nazaten Afrikanen door verdeel- en he…..
- Column: Discutabele discussie..
- Wang blij dat steeds meer Surinamers van Chinese afkomst in…..