Een vrijwel lege vergaderzaal.
Kelvin Koniki kon vandaag niet worden toegelaten als lid van De Nationale Assemblée. Slechts 14 van de 51 parlementariërs waren aanwezig in de zaal. Er was dus geen quorum om te kunnen starten met de vergadering.
Parlementsvoorzitter Marinus Bee bood zijn verontschuldigingen aan aan Koniki en zijn familie. Zij waren in de zaal al wachtende op zijn beëdiging. Koniki zou op de plaats van Edward Belfort komen te staan, die afgelopen maand kwam te overlijden.
De vergadering was uitgeschreven voor 13.00 uur vanmiddag. Een tweede vergadering werd ook afgeblazen door Bee. Daar zou de regering moeten antwoorden op brandende vraagstukken. Diverse parlementariërs hadden gesteld aan de regering over onder andere, projecten die zijn stopgezet door de rechter. ‘Ik ben niet van plan om uren hier te zitten wachten op mensen, want tot nu toe heeft nog iemand getekend. Voor de tweede vergadering is er ook geen belangstelling getoond’, aldus Bee.
In een eerdere nieuwsuitzending van . hebben enkele parlementariërs gereageerd op het quorumprobleem. Beluister hier het verslag:
- Geen ‘nyan patu’ bij uitvoering projecten van OW..
- Narcotica Brigade verbrandt te Kraka hoeveelheid inbeslagge…..
- Gewapende diefstal nabij supermarkt: dader ontsnapt na scho…..
- Trump zegt ‘STOP’ tegen Putin na Russische aanv…..
- Maritieme opleidingen in spotlight tijdens CMU Day..
- Man aangehouden na mishandeling en vernieling..
- Kuldipsingh: ‘Wisselkoers beïnvloedt winkelprijzen, maar wi…..
- Hess geeft onontwikkelde olieconcessies in Guyana en Surina…..
- Politie verbrandt grote partij in beslag genomen drugs in P…..
- Kasimex House Band naar Aruba voor twee optredens: ‘Klaar o…..
- Narcotica Brigade verbrandt grote hoeveelheden drugs..
- Santokhi: ‘sommige mensen hopen dat de president sterft…..
- Biza-onderminister Hassankhan: ‘Verkiezingen zouden moeten …..
- Geweldadige protesten in Guyana na dood 11-jarig meisje..
- Broer van president Santokhi overleden..
- Covid-19-pandemie: historie en analyse (5)..
- Politieke partijen controleren specimen DNA-stembiljet bij …..
- VSB organiseert informatiesessie over Nieuw Burgerlijk Wetb…..
- TotalEnergies en APA investeren in versterking moeder- en k…..
- In Guyana: Betogers steken huis van hoteleigenaar in brand..
- Eskak: geen nieuwe aanbesteding nodig bij wijziging grootte…..