Aniel Koendjbiharie, kandidaat nummer 46 op de DNA-lijst van OPTSU, stelt dat hij zich – indien verkozen – niet slaafs zal houden aan partijdiscipline. In een interview met de STVS gaf hij aan dat hij elk voorstel dat in het belang is van de samenleving, ongeacht van wie het komt, zal ondersteunen. “Er is geen ruimte meer voor oude vormen van politiek,” aldus de kandidaat.
ADVERTENTIE
De samenleving mag van hem verwachten dat hij altijd quorum zal verlenen. “Ik word betaald door het volk, en dat geeft mij de kracht om mijn verantwoordelijkheid in het parlement serieus te nemen,” verklaarde hij. Koendjbiharie e benadrukte dat hij in contact zal blijven met zijn partij OPTSU, maar dat hij zelf invulling zal geven aan zijn werkhouding.
Volgens hem is het essentieel dat alle 51 assembleeleden samenwerken aan het oplossen van de noden van de bevolking. Zelf wil hij zich vooral inzetten voor mensen met een beperking, evenals voor dak- en thuislozen en seniorenburgers – groepen die volgens hem structureel worden genegeerd in het beleid. Hij pleit voor gericht beleid dat hun levensomstandigheden daadwerkelijk verbetert.
Koendjbiharie vindt dat het tijd is voor een nieuwe politieke cultuur, waarin eerlijkheid en integriteit centraal staan. “We moeten af van de politiek zoals die vijftig of zestig jaar geleden werd gevoerd,” zei hij.
Hij richtte zich tot de zwevende kiezers en jongeren die voor het eerst gaan stemmen. De OPTSU-kandidaat riep hen op om hun stem uit te brengen op OPTSU, de partij die hem heeft voorgedragen.
“Geef iemand die nog nooit een kans heeft gehad nu wél die ruimte. Als mensen niet gaan stemmen, laten ze de deur open voor degenen die ze juist niet aan de macht willen zien,” aldus Koendjbiharie.
- Volleybalsters Yelyco 2 verrassend op voorsprong in vrouwen…..
- APPS gelanceerd: Burgers kunnen nu nagaan waar zij op 25 me…..
- President Santokhi stelt Presidentiële Werkgroep Ephraimsze…..
- TotalEnergies boekt vooruitgang met eerste offshore olievel…..
- Bakker: “Ik ben nog steeds lid van de NPS” — ontkent betrok…..
- Decentralisatie en rationalisering overheid belangrijkste …..
- Achaibersing blikt terug op ministerschap..
- Algoe: “President has not taken a single security measure i…..
- Nederlandse ambassadeur gastheer sportdag bewoners Bethelja…..
- Slachtoffer met steekverwondingen na ruzie over goud..
- Staatsolie sluit banklening van US$ 1,6 miljard af..
- Staatsolie sluit megadeal van US$ 1,6 miljard voor GranMorg…..
- Senioren en mensen met beperking krijgen als eersten aandee…..
- Bee: ‘We hebben doelen gesteld en die telkens gehaald’..
- Bromfietser overlijdt in ziekenhuis na ongeval nabij Nieuw-…..
- Sol Suriname neemt afstand van beschuldigingen en kondigt j…..
- Nurmohamed: ‘Bouw dam Weg naar Zee vertraagd, maar niet sto…..
- Man mishandelt buurman met bezemsteel..
- Normen en waarden in de politiek..
- ‘Met de Royaltyies voor Iedereen bent u nu eindelijk onafha…..
- Levensverwachting is geen richtlijn voor overheidssteun..