De KLM-vlucht KL713, die vandaag om 9.15 uur (Nederlandse tijd) vanaf Schiphol had moeten vertrekken, is vertraagd vanwege een technisch probleem. Wachtende passagiers kregen te horen dat een onderdeel van het vliegtuig vervangen moet worden. Verwacht wordt dat de mensen om 10.45 uur mogen boarden.
De passagiers van de volle vlucht is gevraagd om geduld te betrachten. Ook minister Riad Nurmohammed van Openbare Werken en minister Marciano Dassai van Ruimtelijke Ordening en Milieu (ROM) moeten met deze vlucht terug naar Paramaribo.
Nurmohammed laat aan Suriname suriname weten dat hij naar België is gereisd voor de promotie van Kimberley Fung-Loy, docente aan de Anton de Kom Universiteit van Suriname (AdeKUS). Zij is op maandag 23 juni gepromoveerd aan de Katholieke Universiteit Leuven (KU Leuven), en hij maakte deel uit van de examencommissie.
Volgens Nurmohammed behandelde Fung-Loy een zeer interessant onderwerp, namelijk de urbanisatie van Paramaribo. Ze maakte een vergelijking tussen verschillende bevolkingsklassen en onderzocht wat het effect van urbanisatie op hen is, evenals de invloed van klimaatverandering op deze groepen.
- Diverse activiteiten rond 180 jaar vestiging Nederlandse bo…..
- Julien Ignacio geeft migranten een stem in ‘Goudjakhals…..
- Slapende man in Wanica ruw wakker geslagen en beroofd..
- Save SU Collectief pleit voor behoud ministerie van Ruimtel…..
- Reactie op: ‘Niet de regering, maar DNA…’..
- Toekomstmogelijkheden centraal op onderwijs- en beroepenbeu…..
- A20: Democratisch mandaat is opdracht tot verandering..
- Personeel TCT zegt vertrouwen in directie op..
- AWJ: Geen sprake van vooruitbetaling van USD 96.000 voor hu…..
- OW-minister roept in China bedrijven op in Suriname te inve…..
- Ex-minister Ramdin vindt kritiek op Xaviera Jessurun ontere…..
- NDP waarschuwt voor valse berichten op sociale media..
- Ondernemer in Paramaribo beroofd van kilo’s goud door nepag…..
- Twee Democratische politici beschoten in Minneapolis..
- Strategisch advies voor de aankomende coalitie & de VHP..
- Gewapende overval op woning aan Ramsaranweg: vrouw beroofd …..
- Financiering RVI..
- Brute woningoverval: slachtoffer gekneveld achtergelaten..
- VN-missie in Haïti faalt, Lula wil actie..
- Emanuel Sanvisi: nieuwe muziek, nieuwe missie, zelfde hart..
- Menke verwacht dat verkiezingen bindend worden verklaard..