Een woning aan de Agidastraat in Wanica is vandaag volledig verwoest door een brand die werd veroorzaakt door een 5-jarig kind dat met een aansteker speelde. De 32-jarige bewoonster verklaarde dat zij op het balkon lag te slapen toen zij haar zoon hoorde schreeuwen.
Toen zij de slaapkamer binnenging, zag zij haar kind naar buiten rennen en merkte de vlammen op. De moeder probeerde de brand nog te blussen, maar het vuur verspreidde zich razendsnel door de woning. In paniek bracht zij haar zoon in veiligheid en vluchtte naar buiten.
De brandweer kreeg omstreeks 14.20 uur de melding en was snel ter plaatse, maar kon slechts nabluswerkzaamheden uitvoeren. De woning werd volledig verwoest. De Forensische Opsporing werd ingeschakeld voor verder onderzoek.
Uit een voorlopig onderzoek blijkt dat het kind een aansteker uit een ladekast heeft gepakt en daarmee speelde, wat leidde tot de brand.
De woning was niet verzekerd tegen brand. De politie van bureau De Nieuwe Grond zet het onderzoek voort.
- Vermogensregistratie voor publieksfunctionarissen uitgestel…..
- Martelaar Sayyed Hassan Nasrallah over het Amerikaanse best…..
- MAS stoomt nieuwe bestuurders klaar voor Surinaamse wateren..
- Wet Ruimtelijke Ordening hoogst noodzakelijk..
- Franklin Cyrill Dankoor..
- Imro Lionel Thompson..
- Sylvie Marie de Bies..
- Nurmohamed: Infrastructuur essentieel voor ontwikkeling..
- Bedrijven hebben nieuwe mindset nodig om zaken te doen..
- Schadevergoeding padieboeren eindelijk uitbetaald..
- Suriname krijgt internationale award voor herstructurering …..
- Harriette Louise Loe – Liew..
- SWM 93 jaar: ‘Uitdagingen omzetten in kansen’ (2/slot)..
- Suriname ontvangt LatinFinance’s 2024 Award..
- President van Panama hekelt Amerikaanse ‘leugens̵…..
- Onvrede onder zorgmedewerkers: Financiële afspraken opnieuw…..
- Wilgo M. Pengel: Een pionier in multimedia en cultuurpromot…..
- Suriname houdt vast aan standpunt om geen visvergunningen t…..
- Hypocrisie NDP..
- Markoesateelt weer opgepakt door de regering..
- VHP niet principieel tegen samenwerking met specifieke part…..