Een woning aan de Agidastraat in Wanica is vandaag volledig verwoest door een brand die werd veroorzaakt door een 5-jarig kind dat met een aansteker speelde. De 32-jarige bewoonster verklaarde dat zij op het balkon lag te slapen toen zij haar zoon hoorde schreeuwen.
Toen zij de slaapkamer binnenging, zag zij haar kind naar buiten rennen en merkte de vlammen op. De moeder probeerde de brand nog te blussen, maar het vuur verspreidde zich razendsnel door de woning. In paniek bracht zij haar zoon in veiligheid en vluchtte naar buiten.
De brandweer kreeg omstreeks 14.20 uur de melding en was snel ter plaatse, maar kon slechts nabluswerkzaamheden uitvoeren. De woning werd volledig verwoest. De Forensische Opsporing werd ingeschakeld voor verder onderzoek.
Uit een voorlopig onderzoek blijkt dat het kind een aansteker uit een ladekast heeft gepakt en daarmee speelde, wat leidde tot de brand.
De woning was niet verzekerd tegen brand. De politie van bureau De Nieuwe Grond zet het onderzoek voort.
- Chinese deskundigen trainen Surinaamse agrariërs..
- Peggy Bouterse en Piet Wortel mogelijk getuigen in strafzaa…..
- Volksgezondheid slaat alarm over dengue..
- Nederland helpt bij voorbereiding erfgoed wetgeving..
- Geen werkvergunning vereist voor ondernemers..
- Minister Kuldipsingh vastbesloten corruptie te bestrijden..
- DIS-directeur Armaketo: “Tijd voor actie na succesvolle sum…..
- EBS: Stroomtarieven niet verhoogd; levering kookgas vertraa…..
- Romain Maurice Pipelers..
- Gaslevering met paar dagen vertraagd..
- Stroomtarieven niet verhoogd, meldt EBS..
- Gasboot is verlaat..
- Derde opeenvolgende DNA-vergadering afgeblazen vanwege quor…..
- Nizam Faisel Ali Khan Kallan..
- Ramsaran vs Landvreugd..
- Wilhelmien Helen de Freitas..
- Cursisten SAO versterken vakmanschap in erfgoedbehoud..
- Joan Nibte wil zich kandideren voor DNA..
- Staatsolie-directeur: “Brandstofleveringen naar het binnenl…..
- Inter Moengo Tapoe verliest met 3-1 van SV Notch..
- Tooy leidt SV Transvaal naar zege op SV Broki..