Kelvin Koniki is volgens betrouwbare bronnen getipt als de nieuwe minister van Regionale Ontwikkeling (RO) in het aankomende kabinet onder leiding van Jennifer Simons. Dat hebben DTV-Express en Suriname suriname vernomen. Binnen zijn partij blijkt hij een van de favorieten te zijn.
In een reactie tegenover DTV-Express en Suriname suriname blijft Koniki zelf voorzichtig: “Als jonge politicus met toewijding heb ik in een vroeg stadium geleerd dat het mogelijk is dat je naam genoemd wordt in het kader van politieke benoemingen. Dat is een eer op zich. Tegelijkertijd is het een kunst en een verantwoordelijkheid om daadwerkelijk relevant te blijven binnen die context. Hoewel er gesuggereerd wordt dat mijn naam genoemd wordt, heb ik daar op dit moment geen duidelijkheid over. Mocht zich die mogelijkheid ooit concreet voordoen, dan zou ik dat als een zegen beschouwen,” aldus Koniki.
De jonge politicus heeft zich de afgelopen jaren duidelijk weten te profileren binnen de Surinaamse samenleving. Hij viel onlangs ook sterk op tijdens het verkiezingsdebat in Nederland, waar hij zijn partij op een kundige en overtuigende manier wist te vertegenwoordigen.
Uit onderzoek blijkt dat zijn expertise ligt op het gebied van bedrijfseconomie, met een specialisatie in accountancy. Daarnaast was hij ongeveer vijf jaar actief als voorzitter van het Nationaal Jongeren Parlement (NJP).
Indien Koniki daadwerkelijk wordt benoemd, zal hij de geschiedenis ingaan als een van de jongste ministers die Suriname ooit heeft gekend.
Koniki’s vermoedelijke benoeming lijkt een direct gevolg van een verkiezingsbelofte van de partijvoorzitter, waarin werd aangegeven dat men andere plannen met hem had.
- BEKENDMAKING AFSLUITING Hernhutterstraat i.v.m. Asfalt Hers…..
- DA’91-voorzitter Del Castilho: “Groei in stemmen is hoopgev…..
- Het Gemenebest: een wereldwijd netwerk van 56 landen vereni…..
- Schalkwijk: men moet niet te voorbarig zijn en de officiële…..
- Nieuwe dageraad voor Suriname..
- Cedric veroordeeld voor uitvoer 322 gram cocaïne in zuurgoe…..
- Van 4 naar 40 miljard: Leiderschap als motor voor Surinames…..
- Arbeidsinspecteurs getraind in handhaving Wet Werkvergunnin…..
- e-Gov geeft verklaring over verkiezingsdashboard..
- Vertrouwen..
- No Name stunt tegen Kampoe 2..
- 72-jarige vrouw komt om het leven bij brand in woning aan A…..
- KPS roept eigenaren geparkeerde trucks op berm Willem Campa…..
- Santokhi bood presidentschap aan Rusland en Brunswijk..
- Parmessar: Controle processen-verbaal verloopt veel te traa…..
- Oproep..
- 72-jarige bedlegerige vrouw omgekomen bij woningbrand..
- Niets dan lof voor afzwaaiende Bibis-minister Ramdin..
- Japan doneert 200 boeken aan Surinaams Diplomaten Instituut..
- Kluis met waardevolle bezittingen buitgemaakt bij overval o…..
- DE ONDERHANDELINGSTAFEL..