door Steven Seedo
PARAMARIBO — Surinames populaire allround formatie Kasimex House Band heeft dit weekend twee optredens op het eiland Aruba. “We zijn er heel enthousiast over om de Surinaamse Kasimex-vibe voor ze te brengen op Aruba, voor zowel de Surinamers daar als de Arubanen natuurlijk”, vertelt bandleider tevens toetsenist John Clay aan de Ware Tijd. Met de groep reizen ook dj Insane en de zangeres Tanya Kasan mee.ADVERTISEMENT
De optredens zijn vrijdag en zondag in Bochincha Container Yard in de hoofdstad Oranjestad, waarbij de eerste show gratis is. “Het is niet de eerste keer dat we Aruba aandoen. We zijn in november 2013 als groep op vakantie geweest. Deze keer wordt het dus anders”, stelt Clay. De formatie keert maandag terug.
“De vraag naar de groep op het eiland was groot, vooral onder de Surinamers die er wonen”Yuli Karsodjojo
De Kasimex House Band wordt gehaald door Sur-Ya Bar & Restaurant, dat een halfjaar terug werd geopend in de Bochincha Food Yard in Oranjestad. “De vraag naar de groep op het eiland was groot, vooral onder de Surinamers die er wonen”, meent Yuli Karsodjojo, eigenaar van het bar-restaurant, in gesprek met de Ware Tijd.
Kasimex, voor menigeen de nummer 1-allround band van Suriname, is de eerste groep die door Sur-Ya Bar & Restaurant is vastgelegd. Er is, zegt Karsodjojo, grote vraag naar Surinaamse groepen op Aruba vanwege hun gevarieerd repertoire. Ze spelen van baithak gana, potjo potjo, bigi poku tot reggae en dancehall, waardoor eenieder aan zijn trekken komt. Ook hebben Surinamers op Aruba niet echt ontspanning, die zij leuk vinden, stelt Karsodjojo.
- Onderwijs en bedrijfsleven slaan handen ineen voor betere a…..
- Ori: Beter onderwijsbeleid versterkt aansluiting op arbeids…..
- Hof oordeelt in het belang van voortgang verkiezingen..
- Bewoners Nickeriestraat willen geen callcenter in de buurt..
- Hof vindt belang voortgang verkiezingen belangrijker dan to…..
- Publieksfavoriet ‘Woman’ van Evert Jiaw nu ook online te ho…..
- Gezusters Wong Swie San op lijst van A20 dingen naar plek i…..
- Kinderrechten kunnen nu beter behartigd worden met lancerin…..
- UNESCO-directeur betuigt solidariteit na brand in binnensta…..
- Kinderombudsinstituut: Een stem voor elk kind..
- Hitproducer ‘Timo’ Darius wil opnamestudio in Nederland..
- Edward Belfort postume gehuldigd door JusPol..
- SUFOV brengt fotografie naar jongeren Apoera..
- Dammer Roethof overleden..
- Gedeeltelijke afkalving weg naar Langatabiki..
- Veterinaire Dienst waarschuwt: illegale import van dieren v…..
- Sharman: ‘Wie een land wil leiden, moet deskundig en eerlij…..
- Volle Evangelie en Pinkstergemeenten uiten kritiek op paasb…..
- Geen politiek bedrijven met defensie..
- Nieuwe maritieme en logistieke opleidingen op komst in Suri…..
- Fly AllWays wil vleugels uitslaan naar Colombia..