Kasi Trading, gevestigd aan de Livorno Beekhuizenweg, is in overleg met de bevoegde instanties, opnieuw gestart met de verzilvering van eerder uitgegeven Foodbasket-vouchers. Dit gebeurde op maandag 19 mei. De herstart biedt belangrijke steun voor veel gezinnen in Beekhuizen, Livorno en omliggende wijken. De voucher vertegenwoordigt een waarde van SRD 1000.
ADVERTENTIE
Eigenaar Henk Kasi geeft aan dat er intensief is samengewerkt met de betrokken overheidsinstanties om het innameproces van de vouchers transparant, efficiënt en klantgericht te laten verlopen. De regering onderstreept dat het Foodbasket Vouchersysteem deel uitmaakt van een groter sociaal beleid, dat stapsgewijs wordt ingevoerd.
President Santokhi benadrukte dat armoedebestrijding geen tijdelijke oplossing mag zijn, maar juist een blijvende investering in waardigheid en ontwikkeling van mensen. Hij gaf aan dat samenwerking met lokale bedrijven zoals Kasi Trading van groot belang is voor het slagen van dit beleid.
Mensen die al een geldige voucher hebben, kunnen vanaf maandag terecht bij Kasi Trading om deze te verzilveren. Zij worden verzocht een geldig legitimatiebewijs mee te nemen en de fysieke voucher in te leveren. De regering doet een oproep aan alle betrokkenen om op een respectvolle en ordelijke manier gebruik te maken van deze vorm van ondersteuning.
- Brunswijk baseert groei ABOP op aantal mensen dat zijn kabi…..
- Veertig participeren in cursus Sportadministratie..
- Stemmen bij volmacht alleen onder strikte voorwaarden mogel…..
- Kwijtschelding schulden van burgers aan SWM in Vredenburg..
- Man mishandeld en beroofd door gewapende verdachten in Comm…..
- Strikte regels voor stemmen bij volmacht..
- Suriname zet in op export biologisch geteelde ananas: ‘We z…..
- Verdachte milieuverontreiniging Stuwmeergebied voorlopig op…..
- Oud-president Wijdenbosch wordt zaterdag begraven..
- Kort geding over CHof-uitspraak auteursrechten ingetrokken..
- Bewoner en kleinkinderen ontsnappen aan woningbrand..
- Kelvin Koniki wordt morgen toegelaten tot De Nationale Asse…..
- Personeel PCS weer aan het werk na uitbetaling achterstalli…..
- 3 G: ‘Groei-Geld-Geef; Failliete politiek in ontwikkelingsd…..
- Chas Mijnals dient klacht in tegen Alice Amafo bij PG..
- Ramdin verwacht goede samenwerking met eerste vrouwelijke a…..
- Orie versus Burleson in titanenstrijd om damkampioenschap..
- Bond bij Security Alliance luidt noodklok over ontslagaanvr…..
- Schoolvervoer per direct stilgelegd vanwege achterstallige …..
- Boekenkast deels afgebrand; vermoedelijk brandstichting..
- Optsu vraagt optreden tegen dragen militaire kleding door n…..