WANICA — Tijdens de werkzaamheden van de Energiebedrijven Suriname (EBS) rond het aanleggen van de 110kV-transmissielijn is de waterleidingbuis in de omgeving Leiding 9A en Leiding 8 beschadigd. Daardoor is er een lage waterdruk in het gebied, meldt de EBS donderdag in een persbericht. Aangegeven wordt dat er alles aan wordt gedaan om het ongemak zo beperkt mogelijk te houden.
Het nutsbedrijf zegt samen met de Surinaamsche Waterleidingmaatschappij (SWM) bezig te zijn de asbestbuis te vervangen met een nieuwe. “Echter, doordat niet alle benodigde materialen op tijd zijn aangekomen, lopen de reparatiewerkzaamheden vertraging op.” De EBS vraagt de bewoners daarom voorzorgsmaatregelen te treffen.
De aanleg van de 110kV-transmissielijn van het onderstation aan de Vijfde Rijweg naar het onderstation aan de Toevluchtweg is intusssen voor 70 procent voltooid. Momenteel worden de funderingen gestort en de masten verder opgebouwd. Hoewel het project voorspoedig verloopt, geeft de EBS toe dat er enkele uitdagingen zijn. Het beschadigen van de waterleidingbuis, ondanks de voorzorgsmaatregelen die zijn getroffen bij het verplaatsen van de mobiele hei-installatie over de weg, is daar één van.
- Negativiteit en haat..
- Zwaarbewapende groep overvalt Sabajo Hill, voertuigen en we…..
- Al 33 gevallen van dengue gemeld in 2025..
- Inbraak in woning Vredenburg Serie B: jachtgeweer en sierad…..
- Voorganger verdacht van seksueel misbruik blijft aangehoude…..
- Santokhi en IMF-delegatie bespreken uitdagingen en vooruitz…..
- Schorsing EITI laat deur open voor corruptie..
- Santokhi bij lanceren bullionproject: Surinamers mede-eigen…..
- VIDS spreekt afkeuring uit over bijeenkomst presidentiële c…..
- Minister Landvreugd stemt in met teruggave perceel Paramari…..
- ZOUT IN DE WONDEN EN ZAND IN DE OGEN..
- President Guyana roept Suriname op tot snelle voorbereiding…..
- Landvreugd zal perceel teruggeven aan de Staat..
- Werkgroep bezig met activiteiten voor 50 jaar Srefidensi..
- ‘The Spirit of Matawai’-zepen in de maak..
- Dambond start sneldamkampioenschap..
- Kanhai: Geen bewijs dat ‘Bordo’ cocaïne heeft ingevoer…..
- Minister Mathoera: Nationaal Leger focust zich weer op kern…..
- Nieuw kiesstelsel ‘onbekend’ in delen Boven-Surinamegeb…..
- Strengere controle op buitenlandse werknemers..
- Dinotha: ‘De afdeling doet heel hard hun best’..