Rapper toont steun bij sekshandelzaak, mag rechtszaal niet in
DOOR VIVIAN KWABIM
NEW YORK DAILY NEWS
Ye, de rapper voorheen bekend als Kanye West, liet vrijdag zijn steun blijken voor Sean “Diddy” Combs door onverwacht op te dagen bij het gerechtsgebouw waar diens proces voor sekshandel en racketeering plaatsvindt. Hij werd echter niet toegelaten tot de rechtszaal en vertrok na kort het proces via een videomonitor te hebben gevolgd.
Rond 11:30 uur arriveerde Ye, gekleed in het wit, bij het federale gerechtsgebouw. Hij groette Combs’ jongste zoon, Christian “King” Combs, en bevestigde tegenover verslaggevers dat hij er was om Combs te steunen. Over een mogelijke getuigenis gaf hij geen antwoord.
Toegang tot de 26e verdieping, waar de rechtszaak plaatsvindt, werd hem geweigerd. Ye volgde het proces daarom in een overloopruimte, waar hij na ongeveer een uur plotseling vertrok zonder commentaar te geven.
In de rechtszaal leek Combs, die ontkent schuldig te zijn aan de beschuldigingen, opgewekt door het bezoek van zijn vriend. Ye had eerder al steun betuigd via een nieuw lied en sociale media, waar hij “FREE PUFF!” postte.
Ook kwam een juryman in de problemen vanwege tegenstrijdige verklaringen over zijn woonplaats, wat leidde tot discussie over mogelijke vervanging.
- President ontvangt politieke partijen; gesprek met Simons..
- President Santokhi ontvangt verkiezingspartijen voor overle…..
- Santokhi heeft vrijdag ontmoeting met politieke partijen ov…..
- NPS roept spoedeisend congres bijeen voor besluitvorming ov…..
- Venetiaan had in 1996 een andere zienswijze op de samenwerk…..
- “Chucky”-acteur Ed Gale overleden op 61-jarige leeftijd..
- Overlijden Michael “Chicago Mike” Sumler: Kool …..
- President Santokhi ontvangt alle verkiezingspartijen..
- Elon Musk stapt op uit Trump-regering..
- Deskundigen trainen arbeidsinspecteurs in handhaving wet We…..
- NDP wint aan stemmen bij telling-update, maar behoudt 18 ze…..
- Voorsprong NDP op VHP groeit tot ruim 6000 stemmen..
- Stichting 8 december 1982 solidair met Venetiaan..
- Rusland roept leden op waardering te blijven tonen voor Ven…..
- Progressie en behoudendheid bij nieuwe coalitie..
- Cool-D is terug met emotioneel geladen single ‘Problema…..
- Van Samson trots op verkiezingsresultaat VHP..
- Venetiaan: ‘Mevrouw Simons heeft op geen enkele manier mijn…..
- Venetiaan: ‘ De NPS is niet van Greg Rusland’..
- Duurzame broccoliteelt in Suriname: kans én uitdaging..
- NPS-erevoorzitter Ronald Venetiaan spreekt zich uit over sa…..