Rapper toont steun bij sekshandelzaak, mag rechtszaal niet in
DOOR VIVIAN KWABIM
NEW YORK DAILY NEWS
Ye, de rapper voorheen bekend als Kanye West, liet vrijdag zijn steun blijken voor Sean “Diddy” Combs door onverwacht op te dagen bij het gerechtsgebouw waar diens proces voor sekshandel en racketeering plaatsvindt. Hij werd echter niet toegelaten tot de rechtszaal en vertrok na kort het proces via een videomonitor te hebben gevolgd.
Rond 11:30 uur arriveerde Ye, gekleed in het wit, bij het federale gerechtsgebouw. Hij groette Combs’ jongste zoon, Christian “King” Combs, en bevestigde tegenover verslaggevers dat hij er was om Combs te steunen. Over een mogelijke getuigenis gaf hij geen antwoord.
Toegang tot de 26e verdieping, waar de rechtszaak plaatsvindt, werd hem geweigerd. Ye volgde het proces daarom in een overloopruimte, waar hij na ongeveer een uur plotseling vertrok zonder commentaar te geven.
In de rechtszaal leek Combs, die ontkent schuldig te zijn aan de beschuldigingen, opgewekt door het bezoek van zijn vriend. Ye had eerder al steun betuigd via een nieuw lied en sociale media, waar hij “FREE PUFF!” postte.
Ook kwam een juryman in de problemen vanwege tegenstrijdige verklaringen over zijn woonplaats, wat leidde tot discussie over mogelijke vervanging.
- Reactie op: ‘tralala’ naar ‘dadaa’ verandering?..
- Juspol-minister Amoksi viert jaardag in Opa Doeli..
- GUM AIR betreurt Europese beslissing, bevestigt naleving ve…..
- Chartervlucht ingezet voor gestrande passagiers SLM in Miam…..
- Korpschef Isaacs: “Keihard optreden tegen criminelen die sa…..
- Rovers zetten vuurwapen tegen hoofd van peuter bij woningov…..
- Hooglandrijst: Van cultureel erfgoed tot gezond alternatief..
- Verdachte na brandstichting te Pikin Saron aangehouden..
- Criminaliteitsgolf leidt tot spoedoverleg autoriteiten..
- Nieuwe trainers klaargestoomd voor muziekles in speciaal on…..
- Historisch: Natio na 48 jaar weer dichtbij WK..
- Extra aandacht voor vaders in tijdens ‘Papa Wiki 2025’..
- President Santokhi herdenkt slachtoffers vliegramp 1989..
- Venezuela uit felle kritiek op Trinidadiaanse premier na dr…..
- SLM kampt wederom met technisch probleem, vlucht naar Miami…..
- Drukte en toewijding bij offerfeest: Iedereen moest ten min…..
- Kleuren..
- Tembe Art Studio wordt nieuw leven ingeblazen..
- Criminaliteitsgolf noopt autoriteiten tot spoedoverleg..
- Lula draagt Palestijnse kufiyah tijdens bezoek aan Parijs..
- Zware onweersbuien verwacht..