Het kantoor van het Management Instituut voor Grondregistratie en Landinformatiesysteem (MI-Glis) is vandaag weliswaar geopend, maar niet toegankelijk voor het publiek. Dat bevestigt Glis-bewaarder Ganeshkoemar Kandhai in gesprek met Suriname suriname en D-TV Express.
Op sociale media en in de samenleving doen geruchten de ronde dat er vandaag op ongebruikelijke wijze werkzaamheden plaatsvinden binnen MI-Glis, uit vrees dat er haastig stukken worden afgehandeld vóór de machtsoverdracht aan de nieuwe regering. Volgens Kanhai is daarvan echter geen sprake.
“Het is bij ons gebruikelijk dat we op zaterdagen doorwerken wanneer er achterstanden zijn. Het betreft dus een interne werkdag, puur bedoeld om administratieve achterstanden weg te werken. Het heeft niets te maken met de wisseling van de wacht,” aldus Kandhai.
Hij geeft aan dat ook in eerdere situaties, zoals tijdens de covid-19-pandemie, medewerkers op zaterdagen werkten om de achterstanden in te lopen. “Dit is geen unicum; we hebben vaker in het weekend gewerkt als dat nodig was.”
Volgens Kandhai blijft het kantoor gesloten voor het publiek en is de zaterdagsessie uitsluitend bedoeld voor intern werk.
- Santokhi krijgt stank voor dank voor de geheime afspraken m…..
- Zoektocht naar Surinaams-Javaanse familiegeschiedenis tot l…..
- Grote reisfraudezaak Comfort Travel: tientallen slachtoffer…..
- 597Netwerken presenteert vijf toetsingsvragen voor aanstaan…..
- Diverse activiteiten rond 180 jaar vestiging Nederlandse bo…..
- Julien Ignacio geeft migranten een stem in ‘Goudjakhals…..
- Slapende man in Wanica ruw wakker geslagen en beroofd..
- Save SU Collectief pleit voor behoud ministerie van Ruimtel…..
- Reactie op: ‘Niet de regering, maar DNA…’..
- Toekomstmogelijkheden centraal op onderwijs- en beroepenbeu…..
- A20: Democratisch mandaat is opdracht tot verandering..
- Personeel TCT zegt vertrouwen in directie op..
- OW-minister roept in China bedrijven op in Suriname te inve…..
- AWJ: Geen sprake van vooruitbetaling van USD 96.000 voor hu…..
- Ex-minister Ramdin vindt kritiek op Xaviera Jessurun ontere…..
- NDP waarschuwt voor valse berichten op sociale media..
- Twee Democratische politici beschoten in Minneapolis..
- Ondernemer in Paramaribo beroofd van kilo’s goud door nepag…..
- Strategisch advies voor de aankomende coalitie & de VHP..
- Gewapende overval op woning aan Ramsaranweg: vrouw beroofd …..
- Financiering RVI..