Het kantoor van het Management Instituut voor Grondregistratie en Landinformatiesysteem (MI-Glis) is vandaag weliswaar geopend, maar niet toegankelijk voor het publiek. Dat bevestigt Glis-bewaarder Ganeshkoemar Kandhai in gesprek met Suriname suriname en D-TV Express.
Op sociale media en in de samenleving doen geruchten de ronde dat er vandaag op ongebruikelijke wijze werkzaamheden plaatsvinden binnen MI-Glis, uit vrees dat er haastig stukken worden afgehandeld vóór de machtsoverdracht aan de nieuwe regering. Volgens Kanhai is daarvan echter geen sprake.
“Het is bij ons gebruikelijk dat we op zaterdagen doorwerken wanneer er achterstanden zijn. Het betreft dus een interne werkdag, puur bedoeld om administratieve achterstanden weg te werken. Het heeft niets te maken met de wisseling van de wacht,” aldus Kandhai.
Hij geeft aan dat ook in eerdere situaties, zoals tijdens de covid-19-pandemie, medewerkers op zaterdagen werkten om de achterstanden in te lopen. “Dit is geen unicum; we hebben vaker in het weekend gewerkt als dat nodig was.”
Volgens Kandhai blijft het kantoor gesloten voor het publiek en is de zaterdagsessie uitsluitend bedoeld voor intern werk.
- Samenleving rouwt om Patricia Etnel..
- Gödeken en Mannen optimistisch over deelname Caribbean Cup …..
- Wetenschapper waarschuwt voor slakkenplaag en risico op men…..
- Patricia Etnel is niet meer..
- Kenneth Milton Oostwijk..
- Patricia Etnel van de NPS overleden..
- Sambo brengt met ‘Anton de Kom, mijn vader’ ode aan Surinaa…..
- Parlementariër Patricia Etnel overleden..
- OIL & GAS MANIA..
- Aardig wat zon met onweersbuien in de middag..
- National Day Suriname bij Expo 2025 Osaka volop gaande..
- 3×3-basketbalcoach Mike Nahar: ‘We gaan met frisse moed de …..
- Panama zet grondrechten opzij na rellen over pensioenwet..
- Duizenden babyschildpadden onderschept in Mexico..
- Leendert Callender (76) Amsterdam 18-6-2025..
- Mavis Mathilda Francis Riley (71) Schagen 17-6-2025..
- Politiek analist Ramadhin: “SPA en DRS hebben NPS nauwelijk…..
- Staatsolie: Minder regels, meer actie voor local content..
- Trump: ‘Iran moet vrede sluiten of wordt opnieuw en harder …..
- Trump: Als er geen vrede komt, slaan we opnieuw toe..
- 20 leden Mobiele Eenheid krijgen certificaat na training..