Het kantoor van het Management Instituut voor Grondregistratie en Landinformatiesysteem (MI-Glis) is vandaag weliswaar geopend, maar niet toegankelijk voor het publiek. Dat bevestigt Glis-bewaarder Ganeshkoemar Kandhai in gesprek met Suriname suriname en D-TV Express.
Op sociale media en in de samenleving doen geruchten de ronde dat er vandaag op ongebruikelijke wijze werkzaamheden plaatsvinden binnen MI-Glis, uit vrees dat er haastig stukken worden afgehandeld vóór de machtsoverdracht aan de nieuwe regering. Volgens Kanhai is daarvan echter geen sprake.
“Het is bij ons gebruikelijk dat we op zaterdagen doorwerken wanneer er achterstanden zijn. Het betreft dus een interne werkdag, puur bedoeld om administratieve achterstanden weg te werken. Het heeft niets te maken met de wisseling van de wacht,” aldus Kandhai.
Hij geeft aan dat ook in eerdere situaties, zoals tijdens de covid-19-pandemie, medewerkers op zaterdagen werkten om de achterstanden in te lopen. “Dit is geen unicum; we hebben vaker in het weekend gewerkt als dat nodig was.”
Volgens Kandhai blijft het kantoor gesloten voor het publiek en is de zaterdagsessie uitsluitend bedoeld voor intern werk.
- Suriname tekent statuut OIC Labour Centre..
- Rechter doet nog geen uitspraak in kwestie Nickeriestraat..
- Simons vreest niet voor presidentsverkiezing in vvv; deur s…..
- Carlos ‘Linka’ Linger brengt na acht jaar nieuwe song u…..
- Kabinet-Simons: een reële belofte of status quo?..
- Trump geland op Schiphol, onderweg in ‘The Beast’ naar dine…..
- IOL-directeur: “Wekelijks diploma’s valideren voor vertrekk…..
- Suriname ondertekent toetreding tot OIC Labour Centre..
- Chan in de cel?..
- Trump herbevestigt wapenstilstand tussen Iran en Israël..
- Ministerie AWJ en bonden sluiten akkoord over betere arbeid…..
- Behoud gebouwd erfgoed..
- Coalitie was vooraf op de hoogte van Brunswijks voorbehoud …..
- KPS houdt persconferentie over aanpak criminaliteit..
- OKB verklaart verkiezingsuitslag 2025 bindend..
- Paniek aan de Goede Verwachtingweg na schietpartij uit rijd…..
- Suriname schittert op National Day Expo 2025 Osaka..
- Elias hamert op brede maatschappelijke discussie over olies…..
- Reactie op: Nieuwe parlementaire zittingsperiode start op 3…..
- Natio is klaar voor het WK – nu de FIFA nog..
- Digitale ID wordt verplicht gesteld bij overheidsdiensten..