Zaterdag heeft de Algemene Bevrijdings en Ontwikkelings Partij (ABOP) zich geregistreerd bij het Centraal Hoofdstembureau (CHS) om mee te kunnen doen aan de verkiezingen. De volgende stap is om de kandidatenlijst op te maken; dat is zo goed als rond met uitzondering van de plekken die worden opengehouden voor mensen die zich nog zullen aansluiten bij de ABOP, zei de voorzitter – vicepresident Ronnie Brunswijk.
Hij houdt echter geheim hoe de lijst er tot nu toe uit ziet. Dat gaat ook geheim blijven tot de datum waarop de politieke partij de bekendmakingen doet. ‘Ik weet nog niet als ik op de lijst kom’, grapte Brunswijk. Hij kon wel met zekerheid zeggen dat Alice Amafo, die onlangs teruggekeerd is naar de ABOP, op de lijst komt.
Er wordt niet gesproken over de verdeling van plekken op de kandidatenlijst onder de partijen die zich hebben aangesloten bij de ABOP. ‘We zijn één lichaam geworden’, zegt Brunswijk. De KTPI nieuwe stijl, Partij voor Democratie en Ontwikkeling (PDO), Nieuw Suriname, De Amazone Partij Suriname (APS) en de ‘Groep ‘Djojo’ hebben zich aangesloten bij de ABOP.
Wat er dan ook gebeurt: ‘de ABOP gaat voor de overwinning’, zegt Brunswijk.
- KPS: Afsluiting kruisingsvlak Van ‘t Hogerhuysstraat en Ind…..
- Kamlesh Ganesh nieuwe directeur van de VSB..
- ECD: Vervallen noodles vernietigd; haperende kassasystemen …..
- Kantonrechter veroordeelt 69-jarige oma voor drugs en overt…..
- Minister Mathoera wil sterker en effectiever defensiesystee…..
- Overwegend bewolkt met af en toe buien..
- Inbreker in verzekering gesteld..
- 25-jarige opgepakt na zware mishandeling..
- Cuba vraagt niet-essentiële werknemers om thuis te blijve…..
- Haai bijt beide handen van toeriste eraf..
- Lesly Glenn Stuger (69) Amsterdan 6-2-2025..
- Georgetina Emelina Muntslag (88) Amsterdam 14-2-2025..
- A20, DOE en PRO: Volk moet afrekenen met oude politiek..
- Succesvolle afronding IMF-programma in zicht..
- Meteodienst: Af en toe droge en zonnige momenten..
- Bromfietser laat leven bij aanrijding Martin Luther Kingweg..
- Wake-up call: kwestie Chinalco is een nationale zaak..
- Bullion-initiatief moet financiële inclusie helpen stimuler…..
- Ruim 80.000 US-dollar verkwanseld..
- SEOB juicht hervormingen toe, maar waarschuwt voor risico’s…..
- Brunswijk: ‘Ik ga altijd naar gebieden waar problemen zij…..