door John Zaalman
PARAMARIBO — “Een stap dichterbij het kampioenschap!” Dat zegt de Surinaamse volleybalster Ketura Magaret, nadat ze in Griekenland met AS Makedones Axiou doordrong tot de finale.ADVERTISEMENT
Nadat de best-of-three halvefinaleserie in het weekend met een straight sets-zege werd gestart op AS Argo Volos, werd de clean sweep woensdag een feit door een 3-1 triomf (25-23, 25-27, 25-19, 26-24). “Ze hebben het ons, zoals verwacht, niet makkelijk gemaakt”, onderkent Margaret in gesprek met de Ware Tijd. Ze voelt zich in ieder geval prettig met het behalen van de finaleplek.
“Ik moet meer en beter communiceren en een beetje consistenter zijn”
Hoewel Margaret zegt dat er als team goed is samengespeeld, kan en moet het spel volgens haar veel beter zijn in de eindstrijd. “We moeten in ieder geval gefocust blijven, sterk starten en onze voorsprong niet weggeven. Dus zo snel mogelijk overnemen. Ik moet ook meer en beter communiceren en een beetje consistenter zijn”, analyseert ze.
Wachtkamer
Met AS Makedones Axiou heeft ze nu even de ruimte om het technische en tactische spel aan te scherpen. In de andere halvefinaleserie tussen koploper Admiral Votsis APS en Hercules Condito staat het 1-1. De beslissende derde partij tussen die twee clubs is zaterdag.
Met de finale, die ook volgens het best-of-three systeem wordt afgewerkt, wordt op 16 april een aanvang gemaakt. AS Makedones Axiou en Admiral Votsis APS snoepten in de reguliere competitie elk één duel van elkaar af, terwijl Margarets club beide partijen won van Hercules Condito. “Voor mij maakt onze volgende tegenstander niet echt uit, maar ik denk dat mijn team liever tegen Hercules speelt.”
- Bacheloropleiding Onderwijs- en Pedagogische Wetenschappen …..
- Ketura Margaret: ‘Ik verwacht dat we het lange seizoen goed…..
- Leerkrachten VOS zoeken oplossing bij vicepresident..
- Kip zonder kip? 1 april-grap van Sranan Fowru slaat aan..
- B E K E N D M A K I N G:..
- Milton Kensmil stelt functie als Hoofd PR van de politie te…..
- Biza-minister Landvreugd: TWK-wijziging Kiesregeling mogeli…..
- PVC en VLS doen niet mee aan DR- en RR-verkiezingen in Maro…..
- VLS uitgesloten van deelname aan RR- en DR-verkiezingen in …..
- Kensmil van woordvoerder politie naar VHP politiek..
- Criminelen slaan toe tijdens kaartspel..
- Negen patiënten ondergaan niertransplantatie..
- ABOP veroordeelt beledigende uitspraken van NDP-kandidaat..
- Het Belang van vragen in internationale relaties..
- Corruptiebestrijding NDP..
- SLM en Luchthavenbeheer moeten verder overleggen over achte…..
- LVV bouwt aan plantvaardigheden licht-beperkten..
- NDP-kandidaat Jamiro Pink biedt excuses aan voor uitspraken…..
- Naschoolse activiteiten moeten groei en kansen jongeren ver…..
- Resultaten veiligheidsoperatie gemengd team Paramaribo..
- 31 nieuwe commando’s klaar om bijdrage te leveren aan veili…..