door John Zaalman
PARAMARIBO — “Een stap dichterbij het kampioenschap!” Dat zegt de Surinaamse volleybalster Ketura Magaret, nadat ze in Griekenland met AS Makedones Axiou doordrong tot de finale.ADVERTISEMENT
Nadat de best-of-three halvefinaleserie in het weekend met een straight sets-zege werd gestart op AS Argo Volos, werd de clean sweep woensdag een feit door een 3-1 triomf (25-23, 25-27, 25-19, 26-24). “Ze hebben het ons, zoals verwacht, niet makkelijk gemaakt”, onderkent Margaret in gesprek met de Ware Tijd. Ze voelt zich in ieder geval prettig met het behalen van de finaleplek.
“Ik moet meer en beter communiceren en een beetje consistenter zijn”
Hoewel Margaret zegt dat er als team goed is samengespeeld, kan en moet het spel volgens haar veel beter zijn in de eindstrijd. “We moeten in ieder geval gefocust blijven, sterk starten en onze voorsprong niet weggeven. Dus zo snel mogelijk overnemen. Ik moet ook meer en beter communiceren en een beetje consistenter zijn”, analyseert ze.
Wachtkamer
Met AS Makedones Axiou heeft ze nu even de ruimte om het technische en tactische spel aan te scherpen. In de andere halvefinaleserie tussen koploper Admiral Votsis APS en Hercules Condito staat het 1-1. De beslissende derde partij tussen die twee clubs is zaterdag.
Met de finale, die ook volgens het best-of-three systeem wordt afgewerkt, wordt op 16 april een aanvang gemaakt. AS Makedones Axiou en Admiral Votsis APS snoepten in de reguliere competitie elk één duel van elkaar af, terwijl Margarets club beide partijen won van Hercules Condito. “Voor mij maakt onze volgende tegenstander niet echt uit, maar ik denk dat mijn team liever tegen Hercules speelt.”
- Onderwijs- en Beroepenbeurs geeft studenten meer inzicht ov…..
- Wanvertoning: Telesur geeft basketbalwedstrijd tegen Hurric…..
- Jogi ziet dat VHP ondanks kritiek op coalitie 26 zetels beh…..
- Column: Maakt de gelegenheid de dief … of?..
- Uittreksels en nationaliteitsverklaringen nu online beschik…..
- Politieke partijen bundelen zich tegen misstanden verkiezin…..
- Simons belooft eerlijk en hard werken bij regeringsverantwo…..
- Ravenberg over juridische aantijgingen: ‘Het gaat hier om b…..
- Zo’n 1.650 verdachten opgepakt in eerste drie maanden 202…..
- Eigenaar van gestolen Durotank ziet zijn watertank terug te…..
- Bij diverse invallen heeft de politie afgelopen weekend aan…..
- Politieke partijen eisen vertrek van CHS-ondervoorzitter We…..
- Politie onderschept drugs, vuurwapen en contant geld bij in…..
- Suriname en China vieren 49 jaar diplomatieke betrekkingen..
- Docu ‘Meer dan kling klang klong’: ‘Uitdaging om voorbij op…..
- Suriname en China vieren 49 jaar diplomatieke betrekkingen …..
- KPS: veiligheidshandhaving wordt opgeschaald..
- Achterstallige betalingen aan leverancier voor brandweervoe…..
- Geen plan, geen rekenschap, geen geloofwaardigheid..
- HEARTS PAHO Control Drivers-model geïntroduceerd..
- Santokhi erkend: ‘Regering had beter moeten communiceren…..