PARAMARIBO — Na sinds 2022 deputy director te zijn geweest, is Kamlesh Ganesh benoemd tot directeur van de Vereniging Surinaams Bedrijfsleven. In De Nieuwslijn wordt opgetekend dat het bestuur er alle vertrouwen in heeft dat hij de recent herziene visie van de organisatie zal helpen realiseren.
Ganesh, die vanaf 1 februari in de nieuwe functie is aangesteld, heeft ruime ervaring binnen de VSB wordt aangegeven. Hij heeft sinds 2019 verschillende functies bekleed binnen de organisatie. Als deputy director was hij de laatste drie jaar verantwoordelijk voor internationale samenwerking, strategische partnerschappen en de bevordering van duurzame ontwikkelingsdoelen.
Volgens de VSB heeft hij bewezen “een sterke en verbindende leider” te zijn met zijn uitgebreide ervaring op het gebied van internationale samenwerking, sociale dialoog en duurzame ontwikkeling. Ganesh is nauw betrokken bij onder meer de Internationale Arbeidsorganisatie en de Internationale Werkgeversorganisatie.
- Samenwerking voor stimulering overdracht Franse taal en gas…..
- Regering bezuinigt op budget JusPol..
- Betaling driemaandelijkse verblijfsvergunning en rechten va…..
- President geeft opdracht salarissen medewerkers Huize Ashia…..
- Suriname ontvangt prestigieuze LatinFinance-erkenning voor …..
- SVJ bezorgd over aanvallen journalisten en mediabedrijven..
- ABOP houdt op 15 februari grootse massameeting in verband 3…..
- ‘We willen iedereen in Suriname tellen’..
- SVJ bezorgd over partijpolitieke aanvallen op media en jour…..
- Militairen en politieagenten krijgen Franse taalcursus voor…..
- Werkgevers verplicht tot 16 weken zwangerschaps- en bevalli…..
- Verdachte met 2 ton SRD en drugs ingerekend..
- Marinus Bee: “We hebben heel hard gewerkt; 103 wetten…..
- Verbinding..
- SEOB: Suriname boekt vooruitgang, maar vervolgprogramma IMF…..
- Finaal concept Wet Collectieve Rechten komende week naar DN…..
- Reactie op redactioneel artikel dWT ‘Hypocrisie NDP’..
- Bromfietser overlijdt acht dagen na aanrijding met truck..
- STVS personeel heft prikactie op na gesprek met Moensi..
- Wrange vruchten populisme..
- SRD 700.000 en sieraden buitgemaakt bij gewelddadige berovi…..