PARAMARIBO — Na sinds 2022 deputy director te zijn geweest, is Kamlesh Ganesh benoemd tot directeur van de Vereniging Surinaams Bedrijfsleven. In De Nieuwslijn wordt opgetekend dat het bestuur er alle vertrouwen in heeft dat hij de recent herziene visie van de organisatie zal helpen realiseren.
Ganesh, die vanaf 1 februari in de nieuwe functie is aangesteld, heeft ruime ervaring binnen de VSB wordt aangegeven. Hij heeft sinds 2019 verschillende functies bekleed binnen de organisatie. Als deputy director was hij de laatste drie jaar verantwoordelijk voor internationale samenwerking, strategische partnerschappen en de bevordering van duurzame ontwikkelingsdoelen.
Volgens de VSB heeft hij bewezen “een sterke en verbindende leider” te zijn met zijn uitgebreide ervaring op het gebied van internationale samenwerking, sociale dialoog en duurzame ontwikkeling. Ganesh is nauw betrokken bij onder meer de Internationale Arbeidsorganisatie en de Internationale Werkgeversorganisatie.
- Amnesty: Kinderen in Haïti slachtoffer van gruwelijk bendeg…..
- Werknemers STVS op de stoep bij de vicepresident..
- Lijsttrekker A20/DOE Andrew Baasaron: ‘Ik ben in de politie…..
- Personeel Meteorologische dienst ontevreden..
- Energievoorziening bevindt zich op een kritiek punt..
- EBS ontkent verhoging stroomtarieven:..
- President Santokhi en IMF bespreken laatste beoordeling..
- President ontvangt vertegenwoordigers Totikamp, Nieuw-Koffi…..
- Tuin- en landbouwcursus gestart in Commewijne..
- Ruim 97.000 mensen hebben persoongegevens op kiezerslijsten…..
- Stanley Dijksteel: ‘Verkiezingsuitslag zal geen invloed heb…..
- Inbreker aangehouden en inverzekering gesteld..
- Zwaarbewapende criminelen plegen beroving in het Nassaugebi…..
- USD 20 miljoen uit Saudi Fund for Development voor verbeter…..
- Kappalani voorlopig in vrijheid gesteld..
- Kruimels versus de koek: de illusie van vooruitgang..
- Advocaat in Florida riskeert straf voor bruiloftsvaartijd d…..
- Lichting 2020 bevorderd tot Penitentiaire Ambtenaar 3e–klas…..
- Kappalani in voorlopige vrijheid gesteld..
- De circuspresident..
- Bondsvoorzitter VRM: defensieminister en bevelhebber houden…..