PARAMARIBO — Na sinds 2022 deputy director te zijn geweest, is Kamlesh Ganesh benoemd tot directeur van de Vereniging Surinaams Bedrijfsleven. In De Nieuwslijn wordt opgetekend dat het bestuur er alle vertrouwen in heeft dat hij de recent herziene visie van de organisatie zal helpen realiseren.
Ganesh, die vanaf 1 februari in de nieuwe functie is aangesteld, heeft ruime ervaring binnen de VSB wordt aangegeven. Hij heeft sinds 2019 verschillende functies bekleed binnen de organisatie. Als deputy director was hij de laatste drie jaar verantwoordelijk voor internationale samenwerking, strategische partnerschappen en de bevordering van duurzame ontwikkelingsdoelen.
Volgens de VSB heeft hij bewezen “een sterke en verbindende leider” te zijn met zijn uitgebreide ervaring op het gebied van internationale samenwerking, sociale dialoog en duurzame ontwikkeling. Ganesh is nauw betrokken bij onder meer de Internationale Arbeidsorganisatie en de Internationale Werkgeversorganisatie.
- Dwayne Weltevreden eerste Bachelor of Music in drums-jazz-p…..
- NDP eist in brief aan Caricom stopzetten agressie Guyana..
- 43-jarige voetganger overleden na te zijn aangereden door b…..
- Vrouwelijke voetganger overlijdt na aanrijding..
- Bliksemstart Transvaal in SML..
- ‘Brunswijk bracht goudbaren hoogstpersoonlijk bij Wortel…..
- Brand in de Palmentuin..
- Trump zegt dat Zelensky snel moet handelen voor vrede..
- OBS dient petitie in bij Brunswijk vanwege betalingsachters…..
- VN-secretaris-generaal Guterres spreekt Caricom-staatshoofd…..
- 43-jarige vrouwelijke voetganger aangereden door bromfietse…..
- UNICEF pleit voor vroegtijdig leren voor kinderen in Surina…..
- Drie politieke partijen registreren zich op eerste dag bij …..
- VHP, PL en OPTSU registeren zich vol goede moed bij CHS..
- VHP-ondervoorzitter: “Wij zijn de eerste, alle anderen kome…..
- Suriname en Benelux ondertekenen overeenkomsten inzake migr…..
- Mijlpaal voor Suriname: AZP opent kinder oncologie unit..
- Santokhi vertrokken voor 48ste Caricom Staatshoofden Vergad…..
- Bijeen..
- Regering ondersteunt duurzame bouw met bamboe..
- Politiebureau Nieuwe Haven, vernoemd naar “Herman E. Goodin…..