Politicus Arnold Boekoeroe, beter bekend als Kadensi, heeft vandaag zijn verontschuldigingen aangeboden aan meneer Marcel Oostburg voor uitspraken die hij eerder heeft gedaan over diens moeder. De opmerkingen, die Kadensi tijdens een interview met D-TV Express maakte, vielen bij Oostburg verkeerd en leidden tot felle reacties van zijn kant.
Tijdens zijn verklaring erkende Kadensi dat zijn woorden kwetsend konden zijn en bood hij daarvoor zijn excuses aan. “Ik bied mijn verontschuldigingen aan voor wat ik heb gezegd over de moeder van meneer Oostburg,” verklaarde hij. Tegelijkertijd benadrukte hij dat hij zijn standpunt over Oostburgs handelen niet had veranderd. “Ik blijf erbij dat hij niet goed heeft gehandeld en ik had anders verwacht van een broeder,” voegde hij toe.
De spanningen tussen de twee ontstonden nadat Oostburg op zijn Facebook-pagina had gepost dat Kadensi in 2019 veroordeeld was tot acht jaar gevangenisstraf in een cocaïnezaak. De media pikten deze berichten op, wat uiteindelijk leidde tot het schrappen van Kadensi van de kandidatenlijst van de VHP.
Dit besluit heeft Kadensi diep geraakt, en hij houdt Oostburg mede verantwoordelijk voor de gevolgen die dit voor hem heeft gehad. Oostburg heeft de excuses van Kadensi aanvaard, maar gaf hem tegelijkertijd een boodschap mee. Hij waarschuwde Kadensi zich niet te laten gebruiken of zelfs misbruiken.
Met deze verzoening lijkt een hoofdstuk van spanningen tussen beide heren afgesloten, maar of de onderliggende meningsverschillen volledig zijn bijgelegd, valt nog te bezien.
- Pg Paragsingh: Militair recht vraagt om delicate balans tus…..
- Uitslagen UEFA Champions League – Woensdag 5 maart 20…..
- Breaking: Paraguay trekt zijn kandidaat voor hoogste post O…..
- Metropolitan Police wil Holocaust-overlevende ondervragen o…..
- De Amerikaanse president Donald Trump verwierp een Egyptisc…..
- AOV met SRD 500 verhoogd..
- Regeringvergadering keurt sociale verhogingen goed..
- BIZA start gesprekken over oproepingskaarten met dc’s..
- Jeugd in Para krijgt kans op naschoolse activiteiten..
- ‘Olie- en gasinvesteringen Suriname kunnen oplopen tot USD …..
- Albert Ramdin krijgt brede steun voor kandidatuur OAS-secre…..
- 12 Pijlers, 13 ongelukken..
- Man brengt zwaar lichamelijke letsel toe aan collega buscha…..
- Korps Politie Suriname ondersteunt nationale voorleesdag..
- Kuldipsingh niet op voorlopige kandidatenlijst VHP; niet te…..
- Trainingen en gespecialiseerde hulpmiddelen onderdeel strij…..
- Amoksi koos woorden verkeerd: geen groepsverkrachting maar …..
- Yelyco eerste finalist U15-meisjes volleybal play-off..
- President bereid behandeling wet grondenrechten op te schor…..
- Verkiezingsorganisatie in volgende fase..
- President bereid behandeling wet Grondenrechten aan te houd…..