Politicus Arnold Boekoeroe, beter bekend als Kadensi, heeft vandaag zijn verontschuldigingen aangeboden aan meneer Marcel Oostburg voor uitspraken die hij eerder heeft gedaan over diens moeder. De opmerkingen, die Kadensi tijdens een interview met D-TV Express maakte, vielen bij Oostburg verkeerd en leidden tot felle reacties van zijn kant.
Tijdens zijn verklaring erkende Kadensi dat zijn woorden kwetsend konden zijn en bood hij daarvoor zijn excuses aan. “Ik bied mijn verontschuldigingen aan voor wat ik heb gezegd over de moeder van meneer Oostburg,” verklaarde hij. Tegelijkertijd benadrukte hij dat hij zijn standpunt over Oostburgs handelen niet had veranderd. “Ik blijf erbij dat hij niet goed heeft gehandeld en ik had anders verwacht van een broeder,” voegde hij toe.
De spanningen tussen de twee ontstonden nadat Oostburg op zijn Facebook-pagina had gepost dat Kadensi in 2019 veroordeeld was tot acht jaar gevangenisstraf in een cocaïnezaak. De media pikten deze berichten op, wat uiteindelijk leidde tot het schrappen van Kadensi van de kandidatenlijst van de VHP.
Dit besluit heeft Kadensi diep geraakt, en hij houdt Oostburg mede verantwoordelijk voor de gevolgen die dit voor hem heeft gehad. Oostburg heeft de excuses van Kadensi aanvaard, maar gaf hem tegelijkertijd een boodschap mee. Hij waarschuwde Kadensi zich niet te laten gebruiken of zelfs misbruiken.
Met deze verzoening lijkt een hoofdstuk van spanningen tussen beide heren afgesloten, maar of de onderliggende meningsverschillen volledig zijn bijgelegd, valt nog te bezien.
- Korps Politie Suriname investeert in buurtmanagement en pre…..
- Bedrijfsleven dringt aan op duurzame hervorming van de SER..
- Expo ‘Sungu Konde/Verzonken leven’: smadelijk verlies versu…..
- 4e MOC-conferentie levert nieuwe inzichten in maritieme vei…..
- Voorgenomen keuze OAS-secretaris-generaal: Suriname eerder …..
- Ondernemersdelegatie uit India presenteert investeringsproj…..
- President belooft solide staatsfinanciën..
- Ruim 160 grondbeschikkingen uitgereikt te Weg naar Zee..
- Verkiezingsthema’s en herkenning politieke partijen op weg …..
- Stop Geweld door Kracht, Inspanning en Gelijkheid..
- Ministerie van Defensie eert vrouwen ter gelegenheid van In…..
- ‘Patiënt moet kwaliteit zorg helpen bewaken’..
- Minister Amoksi: “Veiligheid verbetert, maar criminaliteit …..
- Ministers Mathoera en Dasai op kandidatenlijst VHP..
- Bewolkte lucht en wat regen..
- Een moeder en vrouw, Laakhon mein eek..
- President roept tot waakzaamheid voor partijen die grondcon…..
- Kamala Harris overweegt kandidatuur gouverneurschap Califor…..
- Jetty Waginem Tjitramenawi (59) Paramaribo 5-3-2025..
- Joyce Yvonne Amatkarijo Achthoven (76) Rotterdam 1-3-2025..
- Protest tegen OAS-kandidatuur Ramdin krijgt weinig bijval..