Politicus Arnold Boekoeroe, beter bekend als Kadensi, heeft vandaag zijn verontschuldigingen aangeboden aan meneer Marcel Oostburg voor uitspraken die hij eerder heeft gedaan over diens moeder. De opmerkingen, die Kadensi tijdens een interview met D-TV Express maakte, vielen bij Oostburg verkeerd en leidden tot felle reacties van zijn kant.
Tijdens zijn verklaring erkende Kadensi dat zijn woorden kwetsend konden zijn en bood hij daarvoor zijn excuses aan. “Ik bied mijn verontschuldigingen aan voor wat ik heb gezegd over de moeder van meneer Oostburg,” verklaarde hij. Tegelijkertijd benadrukte hij dat hij zijn standpunt over Oostburgs handelen niet had veranderd. “Ik blijf erbij dat hij niet goed heeft gehandeld en ik had anders verwacht van een broeder,” voegde hij toe.
De spanningen tussen de twee ontstonden nadat Oostburg op zijn Facebook-pagina had gepost dat Kadensi in 2019 veroordeeld was tot acht jaar gevangenisstraf in een cocaïnezaak. De media pikten deze berichten op, wat uiteindelijk leidde tot het schrappen van Kadensi van de kandidatenlijst van de VHP.
Dit besluit heeft Kadensi diep geraakt, en hij houdt Oostburg mede verantwoordelijk voor de gevolgen die dit voor hem heeft gehad. Oostburg heeft de excuses van Kadensi aanvaard, maar gaf hem tegelijkertijd een boodschap mee. Hij waarschuwde Kadensi zich niet te laten gebruiken of zelfs misbruiken.
Met deze verzoening lijkt een hoofdstuk van spanningen tussen beide heren afgesloten, maar of de onderliggende meningsverschillen volledig zijn bijgelegd, valt nog te bezien.
- Breaking: Ramdin gekozen tot OAS-secretaris-generaal, eerst…..
- Albert Ramdin gekozen als secretaris-generaal OAS..
- Ramdin nieuwe secretaris-generaal OAS; voor het eerst een S…..
- BREAKING — Ramdin gekozen als secretaris-generaal OAS..
- PVV rekent al vroeg af met Broki..
- Uitbreiding WK Voetbal..
- IMF bereikt principeakkoord met Suriname over laatste evalu…..
- Populisme: een generische politieke werkvorm of verziekte p…..
- Op stafniveau: 9e en laatste IMF-evaluatie goedgekeurd..
- Suriname ‘s eerste Vredespaal draagt boodschap in vier tale…..
- Gezag en bewoners Coeroeni Ressort brengen bezoek aan DNA..
- Werknemers SBB leggen werk neer wegens cao-geschil..
- Bisschop Choennie reflecteert in vastenbrief op polarisatie..
- Twee verdachten voor poging woning inbraak aangehouden..
- Bhikharie: “Administratief Beroepsinstituut haalt boevenstr…..
- Van huis weggestuurd naar huis..
- SWM hield empowermentsessie voor vrouwen op Internationale …..
- Diorama benadrukt ‘rauwheid’ plantageleven..
- Hoe angst de politiek stuurt – en waarom wij dat moeten doo…..
- Peer support en ervaringsdeskundigheid cruciaal bij herstel…..
- Reyme: “Weg met verdeel-en-heers-politiek”..