Het Kabinet van de President weerspreekt dat er op het Onafhankelijkheidsplein geparkeerd kan worden. Er zou een strik parkeerverbod zijn, staat in een persbericht van het kabinet, dat bepaalt over dit plein. De verklaring wordt uitgebracht naar aanleiding van diverse beweringen via social media, als zou het plein een parkeerplaats zijn geworden.
NDP-parlementariër Stephen Tsang is één van de personen die hierover schreef op zijn Facebook-pagina. Hij schreef: ‘Onafhankelijkheidsplein kon tron parkeerplaats? Inclusief parkeerwachter. Saipsa in a kondre? Respectloos beleid…’.
Het kabinet zegt zich ervan bewust te zijn dat parkeren rondom het Onafhankelijkheidsplein een uitdaging kan zijn, maar dit rechtvaardigt niet dat bezoekers hun voertuig op het plein parkeren. ‘Wij hebben echter geconstateerd dat sommige personen zich hieraan schuldig maken’, schrijft het kabinet.
Het kantoor van de president benadrukt dat parkeren op het Onafhankelijkheidsplein strikt verboden is. Bij overtreding van dit verbod zullen de nodige maatregelen worden getroffen. Kabinet: ‘wij verzoeken u dan ook vriendelijk om hieraan mee te werken en gebruik te maken van de aangewezen parkeerfaciliteiten in de directe omgeving’.
- LBGTO gemeenschap blij met uitspraak rechter..
- Quorumspook..
- Geen middelen voor aanschaf nieuwe server Nationaal Archief…..
- Minister Ramadhin onthult corruptie en fraude bij Armulov-r…..
- DOE-voorzitter: commissie van ethiek en integriteit zal kan…..
- EZ ondersteunt ondernemingen met gericht trainingsprogramma..
- Bekendmaking afsluiting kruising Industrieweg Noord..
- President Santokhi bezoekt begunstigden huisvestingsproject..
- Werkt de VES mee aan een concept van witwassen via de verko…..
- Organisaties bundelen zich voor verstevigen positie bedrijv…..
- Seksuele welzijn en HIV-gezondheidsbeurs op komst..
- Advocaat Nibte aan Kappalani: ‘Is het geen tijd dat je gaat…..
- Baby Police loopt scheldend zittingszaal uit..
- Amerikaanse overheid ontslaat duizenden ambtenaren in proef…..
- Presidentiële werkgroep onthult logo 50 jaar Srefidensi..
- Perceel Stg. Excellence Topsport Talentschool weer in boeze…..
- Logo, thema en programma voor viering 50 jaar onafhankelijk…..
- Zelensky: Geen vredesakkoord zonder betrokkenheid Oekraïne..
- Finabank N.V. helpt jongeren met tips en tricks van het ond…..
- Amerikaanse hulpprojecten Suriname stil na Trump-decreet..
- Vrijspraak van diefstal met geweld..